Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Teikti projektus „Alytiškių iniciatyvoms“ beliko savaitė laiko

15:08, 2020-03-11

Jūsų bendruomenei trūksta vaikų žaidimų aikštelės, sūpynių, treniruoklių, poilsio zonos ar krepšinio aikštelės, o gal viešosiose vietose reikia aktyvaus laisvalaikio erdvių ar kitų dalykų? Tuomet Alytaus miesto savivaldybė kviečia paskubėti ir šią savaitę teikti paraiškas „Alytiškių iniciatyvų“ projektui.

 

Būkite aktyvūs ir teikite iniciatyvas, kurios pagyvintų miesto viešąsias erdves ir jomis galėtų naudotis visi miesto gyventojai ir svečiai. Primenama, kad idėjas gali teikti kiekvienas alytiškis nuo 16 metų, deklaravęs savo gyvenamąją vietą mieste. Iniciatyvų laukiama iki kovo 13 d.

 

Nieko nelaukite ir užpildykite projekto idėjos pasiūlymo formą ir ją atneškite į savivaldybę arba atsiųskite apačioje nurodytu el. paštu.

 

Projekto idėjos pasiūlymo formoje pateikiama ši informacija:

 

  • Asmens duomenys;

 

  • Projekto pavadinimas, vieta, trumpas idėjos aprašas ir laukiami rezultatai;

 

  • Preliminari sumą su detalizuota sąmata;

 

  • Nuotrauka ar brėžinys;

 

  • 20 alytiškių parašų.

 

Iniciatyvų projektai turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomerciniai, skirti gyvenamosios aplinkos gerinimui.

 

Mažos apimtiems projektams įgyvendinti savivaldybės taryba skiria iki 25 tūkst. eurų, o didelės apimties iki 150 tūkst. Projektų idėjų pasiūlymus ir preliminarias projektų sąmatas vertins konsultacinė darbo grupė. Laimėjusios iniciatyvos bus 100 proc. finansuojamos ir įgyvendinamos iš savivaldybės biudžeto lėšų.

 

Projektų idėjų pasiūlymai su teisingai užpildyta paraiškos forma priimami Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame Rotušės a. 4, Alytuje, ir el. p. info@alytus.lt. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Finansų ir investicijų skyriaus vyriausią specialistą el. p. mindaugas.vaiksnoras@alytus.lt  

 

Projekto idėjos pasiūlymo forma

Ankstesni straipsniai