Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Meras N. Cesiulis: „Visų poreikių patenkinti neįmanoma, bet biudžetas patvirtintas, vadinasi, jis - tinkamas“

15:55, 2020-01-30

Nors ketvirtadienį tvirtinant Alytaus miesto biudžetą, buvo ir netikėtų politikų apsisprendimų nebalsuoti už pateiktą biudžeto projektą, Alytaus meras Nerijus Cesiulis prisipažino tikėjęsis, jog biudžetas bus patvirtintas. Pasak jo, šių metų biudžetas pakankamai neblogas. O kadangi dauguma tarybos narių balsavo už jį, vadinasi, biudžetas yra tinkamas.

 

„Nesakau, kad patvirtintas biudžetas – labai geras, bet galiu teigti, jog pakankamai neblogas, didėjantis.  Stengsimės atsižvelgti tiek į atlyginimų kėlimą, tiek į investicijas, darbo vietų kūrimą. Ir tikiuosi, kad metų pabaigoje mums galbūt netgi pavyks sutaupyti ar surinkti daugiau“, - iškart po biudžeto patvirtinimo kalbėjo N. Cesiulis.

 

Miesto vadovas teigė, kad  prieš tai buvo daug dirbama su tarybos nariais, kurie teikė įvairius pasiūlymus. Tačiau norų yra daugiau nei galimybių, ir į visus pasiūlymus atsižvelgti neįmanoma.

 

Ketvirtadienį tarybos posėdžio metu paskutinę akimirką už biudžetą nebalsuoti nutarė „Alytaus piliečių“ frakcijos nariai, taip pat nepritarimą biudžeto projektui išreiškė ir Česlovo Daugėlos komanda.

 

Paklaustas, ką apie tai mano, meras N. Cesiulis teigė, kad kaip balsuoti – kiekvieno tarybos nario apsisprendimas.

 

„Jei pasiūlymų yra už 8 milijonų sumą, o mes turime tik milijoną, tai logiška, kad ne visus juos pavyks patenkinti. Gal kai kurie tarybos nariai įsižeidė, kad jų pasiūlymai buvo atmesti. Be to, artėja rinkimai. Aš manau, kiekvienas turi savo nuomonę ir galimybę laisvai priimti sprendimus balsuodami, kaip nori. Vieniems tie sprendimai tinka, kitiems – ne. Politika – derybų menas“, - kalbėjo N. Cesiulis, pasidžiaugdamas, kad biudžetas visgi patvirtintas, ir daugumai tarybos narių jis buvo priimtinas.

Ankstesni straipsniai