Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Socialiniams darbuotojams – miesto vadovų sveikinimai ir padėkos

10:24, 2019-09-25

Socialiniai darbuotojai – žmonės, kiekvieną dieną esantys tarp silpnų ir pažeidžiamų žmonių, kasdien padedantys jiems spręsti problemas ir suteikiantys viltį. Būtent šiuos žmones artėjančios profesinės – Lietuvos socialinių darbuotojų – dienos proga rugsėjo 24 d. Alytaus miesto teatre vykusiame  šventiniame minėjime pasveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

 

„Žmogus, sugebantis padėti kitam, kurio jis visiškai nepažįsta, sugebantis ištiesti ranką, paguosti, yra didis žmogus. Dažnai mūsų visuomenėje būna tokių atvejų, kai žmonės su negalia, seneliai, vaikai atsiduria tokioje situacijoje, kai atrodo, kad pasaulis slysta iš po kojų, tačiau tuomet tokių žmonių gyvenime atsirandate jūs – sugebantys paguosti, patarti ir pasakyti tai, ką reikia. Jūs esate ne tik socialiniai darbuotojai, bet ir geri psichologai, o kartais ir tų žmonių vieninteliai draugai“, – sveikindamas socialinius darbuotojus profesinės šventės proga sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

 

Miesto vadovas socialiniams darbuotojams linkėjo tikėti tuo, ką daro, mylėti tuos žmones, kuriems  padeda, būti stipriais darbe ir laimingais šeimoje.

 

„Būkite reikalingi, o už sunkų darbą lai jums būna atlyginta dvasios dosnumu“, – susirinkusiems  linkėjo mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

 

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga Alytaus miesto savivaldybės mero N. Cesiulio pasirašyti padėkos raštai įteikti už ilgametį taurų darbą, stiprybę, kiekvieną žmogų, išgelbėtą nuo nemeilės sau ir kitam – Alytaus nakvynės namų socialiniam darbuotojui Alvydui Bencevičiui, už ilgametį gerą ir nuoširdų darbą su tėvų globos netekusiais vaikais – Alytaus miesto šeimos centro socialinį darbuotojui Juozui Paviloniui, už nuoširdų atsidavimą darbui, dosniai dalijamą žmogiškąją šilumą, gebėjimą daryti mažus stebuklus, virstančius didele pagalba žmogui tada, kai nelieka vilties  – VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centro socialinio darbuotojo padėjėjai Kristinai Ambrazienei, už kūrybišką požiūrį į socialinį darbą, VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai Vaidai Kriūkonienei, už begalinę kantrybę ir ištvermę, išmintį ir vidinę jėgą įveikti visas kliūtis – VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai Linai Zagorskaitei  ir už prasmingus darbus, gebėjimą atjausti, rūpestingumą ir žmogiškumą – Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiąją specialistei Remigijai Akuockaitei. Savivaldybės mero padėkos raštas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga už ilgametį darbą, aktyvią veiklą sprendžiant socialines problemas taip pat įteiktas Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos Alytaus miesto ir rajono skyriaus narei Nijolei Bujanauskienei.

 

Renginio metu Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Valdas Račkauskas socialiniams darbuotojams įteikė Lietuvos Respublikos Seimo nario Roberto Šarknicko padėkos raštus.

 

Šventės proga susirinkusiems parodytas Alytaus miesto teatro spektaklis „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“.

Ankstesni straipsniai