Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šventiniu laikotarpiu kalėdinė prekyba Rotušės aikštėje – be jokių mokesčių. Kurkime šventinę nuotaiką drauge!

10:47, 2019-11-11

Kalėdinė nuotaika mieste neįsivaizduojama be smagaus šurmulio, o jį sukurti padeda ir smagios mugės, tapusios neatskiriama didžiųjų metų švenčių dalimi. 

 

Kalėdinės prekybos tradicijos kuriamos ir Alytuje. Šiemet jau trečius metus Rotušės aikštėje organizuojama kalėdinė prekyba. Ji startuos  gruodžio 6 dieną, kai įžiebsimę Kalėdų eglę.

 

Alytiškiai prekybininkai yra kviečiami prekiauti visą šventinį laikotarpį, kuris truks iki Trijų karalių. 

 

Norima, kad prie  Kalėdų simbolio susirinkę gyventojai ne tik galėtų susišildyti arbatos ar kavos puodeliu, paskanauti įvairių saldumynų ir kitokių tradicinių gardumynų, bet ir pasižvalgytų įvairių dovanų idėjų, rastų mielų smulkmenų. 

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjos Auksės Juonienės teigimu, gruodžio 6 dieną miesto eglės įžiebimo šventės metu jau panoro prekiauti 8 prekybininkai.

 

,,Dar gali prisijungti ir daugiau. Norime, kad prekyba vyktų visą šventinį laikotarpį nuo gruodžio 6 iki sausio 6 dienos ir miestiečiai bei mūsų svečiai, atėję pasigrožėti žaliaskare, galėtų ir kažką vertingo, širdžiai mielo įsigyti“, - sakė ji.  

 

Alytaus miesto savivaldybės taryba yra nusprendusi, kad visi prekybininkai šventiniu laikotarpiu gali prekiauti nemokamai - jie atleidžiami nuo rinkliavos.

 

,,Labai norime šventinę nuotaiką padėsiantiems sukurti prekybininkams sudaryti galimybes ir papildomai užsidirbti“, - sakė A. Juonienė.

 

Ji priminė, kad šventinė prekyba planuojama ir Pirmo Alytaus aikštėje.

 

Laukiama prekybininkų, norinčių visą šventinį laikotarpį prekiauti rankdarbiais, maisto gaminiais, karštais gėrimais ir kitais dalykais. Maisto gaminiais prekiauti galės tik turintys maisto tvarkymo pažymėjimus.

 

Kadangi eglutės įžiebimo šventėje ir kituose kalėdiniuose renginiuose sulaukiama daug vaikų, prekyba alkoholiniais gėrimais Rotušės aikštėje nebus leidžiama.

 

Prekybininkai galės prekiauti jiems paskirtose vietose, kurias įsirengs patys. Norintys prekiauti turi kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto ir verslo skyrių.

Ankstesni straipsniai