Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus miesto centras penktadienį paskęs tamsoje

15:17, 2018-03-19

Alytaus Rotušės aikštėje kovo 24 d., 20 val., bus minima Žemės valanda. Alytiškiai kviečiami ateiti, dalyvauti, šokti, dainuoti, gerti arbatą bei pasigrožėti iškirtinai pasipuošusia Rotušės aikšte. Taip pat visi susirinkusieji galės uždegti žvakutes ar užsukti prie informacinio žaidimų stendo.

 

Žemės valanda – tai globali iniciatyva, kviečianti visų šalių vyriausybes, verslo organizacijas, bendruomenes, gyventojus išjungti šviesas vienai valandai ir tokiu būdu parodyti savo susirūpinimą planetos ateitimi. Šviesos 20.30 val., penktadienį, bus išjungtos ir Rotušės aikštėje.

                           

 Iniciatyva valandai išjungti šviesą prasidėjo nuo vieno miesto – 2007 m. Sidnėjuje pirmą kartą 2,2 milijonai žmonių išjungė šviesas, tokiu būdu pasisakydami prieš klimato kaitą. Vėliau ši aplinkos apsaugai skirta kampanija tapo globalia ir 2010 m. išplito jau 128 šalyse ir teritorijose.

 

Per keletą pastarųjų metų Žemės valanda tapo didžiausia aplinkosaugos kampanija planetos istorijoje, tačiau  tai – tik pradžia. Žemės valanda siekia mažai ir taip pat daug. Jos tikslas –pranešti, kad kiekvienas žmogus turi galios pradėti reikšmingus pokyčius.

 

Besidalydami Žemės valandos minėjimo akimirkomis, nepamirškite parašyti šių metų Žemės valandos šūkio  #CONNECT2EARTH

Ankstesni straipsniai