Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 24 280

Didžiausias Pietų Lietuvos renginys verslui – Alytaus ekonomikos forumas: registracija jau prasidėjo

20:28, 2017-04-26

„Apie ekonomiką kalbantis ekonomistas yra aiškiai nupirktas, palikime apie tai pasisakyti kokiam švedų marksistui ar žymiam dainininkui“, – sako viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus, dalyvausiantis jau antrus metus vyksiančiame Alytaus ekonomikos forume. – Ekspertų nuomonės ignoravimas yra ne tik sena Lietuvos liga, bet ir apskritai dabartinio meto ženklas.“

 

Gegužės 11 dieną Alytuje diskutuos ne tik ekonomikos ekspertai, bet ir politikos, visuomenės veikėjai, verslininkai.  Pernai startavęs renginys Pietų Lietuvos regiono verslui tampa tradiciniu ir sugrįžta su šūkiu „Imtis iniciatyvos“.

 

Alytaus miesto teatre vyksiančiame forume pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus LR Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius, LR Vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys, LR Ūkio viceministrės Rugilė Andziukevičiūtė ir Lina Sabaitienė, ekonomistas Gitanas Nausėda, viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus, buvęs 15min.lt ir BNS vadovas Tomas Balžekas, premjero patarėja švietimui Unė Kaunaitė, Alytaus verslo įmonių atstovai ir kiti.

 

„Nebus regionų politikos, nebus ir investicijų“, – teigia vienas pagrindinių forumo pranešėjų ekonomistas Gitanas Nausėda. Jis dalinsis mintimis apie regionų konkurencingumą, didžiausius iššūkius regionams, pritraukiant investicijas ir jų sprendimo būdus.

 

Forumo metu įžvalgomis taip pat dalinsis Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Ekonomikos valdysenos pareigūnas Marius Vaščega, Ernst &Young ekspertas Arvydas Žiobakas, LR finansų ministerijos ES investicijų departamento direktorius Ramūnas Dilba, kiti savo sričių specialistai.

 

„Alytus – didžiausias Pietų Lietuvos ir šeštasis pagal dydį miestas, kuris patiria regioniniams Lietuvos miestams būdingus iššūkius, reikalaujančius ryžtingų ir pamatuotų sprendimų siekiant užtikrinti patrauklias gyvenimo, darbo ir verslo sąlygas miesto ir regiono gyventojams. Alytaus ekonomikos forumas ieško receptų, kaip verslui išgyventi regione, kaip pritraukti investuotojus ir didinti regiono konkurencingumą“, – kalbėjo Alytaus savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius.

 

Svarbiausio Pietų regiono renginio verslui metu vyks diskusijos „Išgyventi regione“, „Regionų konkurencingumas ir investicijos“, „50%pozityvo. Gyvas miestas“, „Augti regione?“. Pastaroji skirta išskirtinai Alytaus verslo įmonėms – su kokiais iššūkiais susiduria verslas Alytuje, kokias problemas sprendžia. Joje bus diskutuojama, kur surasti kvalifikuotus darbuotojus ir kaip juos ugdyti patiems, ko reikia, kad aplink pramonės įmones kurtųsi kitos, teikiančios kokybiškas paslaugas verslui ir kitais aktualiais klausimais

 

Forume – bus kalbama ir apie kliūtis galvoje, kad jos netrukdytų surasti inovatyvius sprendimus, kad miestas gyventų, o pozityvaus mąstymo nereikėtų siekti įvedant įstatymus.

 

Registracija – alytausforumas.lt/registracija

Ankstesni straipsniai