Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 123

Alytaus miesto vicemerė Valė Gibienė: „Žinote gerą darbą ar nusipelniusį žmogų? Praneškite“

9:10, 2016-12-10

Kiekvienoje bendruomenėje yra žmonių, nusipelniusių viešo įvertinimo, padėkos ir apdovanojimo. Tuo neabejoja Alytaus vicemerė Valė Gibienė ir ragina alytiškius aktyviai siūlyti kandidatus savivaldybės apdovanojimams įvairių sričių nominacijose. „Žinote gerą darbą ar nusipelniusį žmogų? Parašykite“, - kviečia V. Gibienė.

 

„Norime paskatinti gyventojus dalintis informacija apie gerus darbus, kilnius poelgius. Juk dažnai žmonės, kurie atiduoda savo širdį, padeda kitiems, aukoja savo laiką, lieka nepastebėti  ir neįvertinti. Mes norime jų darbus pagarsinti ir jiems padėkoti“, - apie savivaldybės iniciatyvą apdovanoti miestui nusipelniusius alytiškius kalbėjo V. Gibienė.

 

Vicemerė įsitikinusi, kad ši iniciatyva paskatins gyventojus atsisukti vieniems į kitus, pažinti savo bendruomenės narius, įvertinti tuos žmones, kurie to nusipelnė.

 

„Daugeliui įsimena blogi poelgiai, nutikusios nelaimės,  o parodytas gerumas, kilnumas greit pasimiršta. Tad noriu paraginti mūsų miesto bendruomenės narius, kad apsidairytų, pastebėtų gerus darbus, nusipelniusius žmones, o, svarbiausia, ryžtųsi apie tai kalbėti garsiai ir pasiūlyti juos geriausių alytiškių nominacijoms“, - kalbėjo V. Gibienė.

 

Atminimo medaliai, vardinės mero dovanos, Alytaus miesto vėliava ir padėkos raštai galės būti teikiami Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiams, juridiniams asmenims už jų nuopelnus pagal kategorijas. Pretendentus Alytaus miesto savivaldybės apdovanojimams gali siūlyti kiekvienas alytiškis, įmonės ar organizacijos. 

 

Norintys teikti kandidatus savivaldybės apdovanojimams, iki gruodžio 12 dienos elektroniniu paštu loreta.gaiziuviene@alytus.lt turi atsiųsti pretendento vardą, pavardę ir trumpą aprašymą, kodėl jam turėtų būti skirtas apdovanojimas.

 

Pretendentus galima siūlyti įvairioms nominacijoms, pavyzdžiui, už aktyvią visuomeninę, labdaringą veiklą, už nuopelnus sveikatos apsaugai, kultūrai, sportui, švietimui, už verslo nuopelnus, už nuopelnus vaiko gerovei, už Alytaus miesto vardo garsinimą Lietuvoje  ir užsienyje, už didvyriškus darbus ir išskirtinius poelgius.

 

Visus gyventojų pasiūlytus kandidatus įvertins prie Alytaus miesto savivaldybės veikiančios bendruomeninės tarybos ar grupės pagal atskiras veiklos sritis. Čia kiekvienai nominacijai bus išrinkti trys pretendentai, už kuriuos savo balsą internetinėje erdvėje galės atiduoti kiekvienas alytiškis. Alytaus miesto savivaldybės atminimo medaliais bus apdovanoti atskirų nominacijų laimėtojai, surinkę daugiausia balsų internetinio balsavimo metu.

 

Jie bus apdovanoti kitų metų sausio mėnesį vyksiančio padėkos vakaro metu.

Ankstesni straipsniai