Vaikų plaukimo pirmenybėse – medaliai ir jauniesiems alytiškiams

Karolis Latauskas   •    •  16:32, 2019-02-26
Alytuje vyko tradicinės vaikų plaukimo pirmenybės.
Autoriaus nuotr.

Vasario pabaigoje vyko tradicinės atviros Alytaus miesto vaikų plaukimo pirmenybės.

Jos jau tapo labai populiarios tarp Lietuvos ir užsienio jaunųjų plaukikų. Šiemet varžybose dalyvavo virš 600 plaukikų iš 26 Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Baltarusijos klubų.

Kiekvienoje rungtyje dėl prizinių vietų buvo labai didelė konkurencija. Atskirose rungtyse varžėsi nuo 52 iki 153 plaukikų.

Geriausiai iš alytiškių varžybose pasirodė Ema Kastsiukovich, kuri 100 metrų rungtyje krūtine iškovojo 2 vietą, Vilgustė Gustaitytė, plaukdama 50 metrų peteliške, taip pat užėmė 2 vietą, o 100 metrų nugara – 3 vietą.

Prizines vietas iškovojo ir Paulius Stasionis 100 metrų nuotolyje, Rūta Bubelytė ir Emilis Kiaulėčius, plaukdami 50 metrų peteliške.

Greitai plaukė ir netoli prizinių vietų liko Rugilė Strakauskaitė, Oskaras Irenauskas, Erika Kiaulėčiūtė, Taja Zagurskytė, Nikita Kastsiukovich, Mija Anuškevičiūtė, Eglė Ačiukaitytė, Laurynas Žadeika, Vakarė Skroblaitė.