Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Profesionalus dviračių servisas ir parduotuvė – Veloklinika sugrįžo!

Veloklinikos informacija  •    •  15:17, 2024-05-13
Vienintelis sertifikuotas dviračių servisas jūsų laukia Alytuje!
Veloklinikos nuotr.

Ilgai lauktos naujienos dviračius ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems alytiškiams. Vienintelis sertifikuotas dviračių servisas mieste vėl atvėrė duris.


Galbūt ir sutapimas – dabar juos rasite vos ne pačiame Alytaus poliklinikos kieme, Naujoji g. 50.

 

„Visos gydymo paslaugos vienoje vietoje!“ - juokiasi „Veloklinikos“ Alytuje dviračių remonto meistras Marius Paršeliūnas. „Pagydysime jūsų dviračio ligas. O jei reikia naujo dviračio – čia pat vietoje galėsite jį išmėginti ir nusipirkti". 


Parduotuvėje taip pat rasite gerai žinomų prekių ženklų Specialized ir Orbea dviračių, reikalingiausių dalių, aprangos nuo galvos iki kojų, bei įvairių aksesuarų – lempučių, purvasaugių, dviračio spynų ir t.t.

 

 

Nevažinėjote dviračiu ilgesnį laiką?


Marius dėmesį siūlo atkreipti į svarbiausius dalykus: stabdžių kaladėlės gali būti susidėvėjusios. Dėl to dviratis stabdys prasčiau, važinėti bus nesaugu. Jas būtina pakeisti.


Nepamirškite pažiūrėti, ar dviračio detalės ir komponentai nėra atsilaisvinę. Visi varžtai turi būti gerai priveržti, grandinė nenusidėvėjusi, o ir ją tikrai reikia sutepti.


Taip pat svarbu ne tik pakankamas oro slėgis padangose, bet ir ar pačios jos nėra „plikos“, ar patys ratai yra tiesūs. Visa tai lemia ne tik malonios kelionės dviračiu įspūdį, bet ir jūsų pačių saugumą.

 

 

„Visą tai ir dar daugiau atliekame pasirinkus populiariausią dviračio profilaktikos paslaugą“, – pasakoja meistras. „Jei gedimai rimtesni, reikia keisti sulūžusias detales – skambiname ir tariamės individualiai. Apžiūrime ir taisome visų tipų dviračius, suteikiame garantijas".

 

Užregistruoti savo dviratį servisui patogiai galite ir www.veloklinika.lt puslapyje.

 

Ten taip pat rasite ir gausų prekių asortimentą.

 

 

 

 

Užs. Nr. 13/05/24

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai