Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Susigundęs galimybe investuoti – prarado 53 tūkstančius eurų (PAPILDYTA)

Raimonda Bernatavičienė  •    •  8:28, 2024-05-15
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Įtikintas, kad pravartu investuoti į internetinę investavimo platformą, Alytaus rajono gyventojas prarado apie 53 tūkst. eurų. Supratęs, jog galimai įkliuvo į sukčių žabangas, finsansiškai nukentėjęs 62 metų vyras antradienį, apie 22 val. 9 min., kreipėsi į policiją.

 

Jis informavo, kad viskas vyko palaipsniui, laikotarpyje nuo kovo 3 d. iki gegužės 14 d. Teigė, kad investuoti jį įkalbėjo nepažįstami asmenys ir taip apgaulės būdu išviliojo minėtus pinigus.

 

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo ir neteisėto prisijungimo prie informacinės sistemos.

 

Papildyta

 

Policijos turimais duomenimis, viskas prasidėjo nuo to, kad vyras rado internete skelbimą, kuriame rusų kalba buvo siūloma investuoti ir greitai uždirbti didelius pinigus bei parašė skelbimo autoriui žinutę. Tada su juo susisiekė tariami konsultantai, kurie nurodė, jog jam reikia parsisiųsti tam tikras bendravimo platformas, kuriose bus galima toliau tartis.

 

Taip vyras vis palaipsniui investuodavo savo turimus pinigus ir iš pradžių esą gaudavo „uždarbį“ virtualia valiuta. Jo buvo prašoma investuoti vis daugiau, žadami dar didesni pinigai, tad gyventojas ėmė imti paskolas, skolintis pinigus iš pažįstamų, kad ir toliau galėtų investuoti. Galiausiai jis suprato, kad visi tai tebuvo sukčiavimo atvejis.

 

Alytaus policijos pareigūnai dar kartą ragina nuodugniai tikrinti informaciją, nespausti įtartinų nuorodų, nesusigundyti greitais uždarbiais, nes, kaip rodo begalė pavyzdžių – visa tai yra sukčių pinklės, dėl kurių jūs galite prarasti pinigus.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai