Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šv. Benedikto gimnazijoje – šventė: atidarytas modernus sporto aikštynas!

Edvinas Dainauskas, Raimonda Berntavičienė  •    •  14:14, 2022-05-25
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje atidarytas atnaujintas, modernus, sporto aikštynas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Trečiadienį Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje – džiugi šventė. Čia atidarytas atnaujintas, modernus sporto aikštynas.

 

„Pirmiausia, ką šiandien noriu padaryti, tai – pasidžiaugti. Pasidžiaugti dėl mūsų visų, kad pagaliau turime modernų sporto aikštyną. Noriu padėkoti mūsų projektų vadovei Agnei – už parengtą projektą, merui, visiems tarybos nariams – kad „palaimino“ mūsų svajonę, finansavo. Noriu palinkėti visiems būti sveikiems, pasiekti daug gražių pergalių“, - sveikino Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

 

Susirinkusius į aikštyno atidarymą pasveikino ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Jis teigė, kad pirma mintis, šiandien pamačius atnaujintą sporto aikštyną, buvo „vau“!

 

„Dažnai lankausi jūsų gimnazijoje, tačiau dažniau tenka pabūti mokyklos viduje negu lauko erdvėse. Anksčiau čia tikrai mačiau dangą, kuri nebuvo pati tinkamiausia sportuoti. Šiandien matau, kad šiame aikštyne daug jaunimo, daug vaikų. Visiems jums linkiu aukštų sportinių rezultatų. Ne kiekvienas žmogus gali būti sportininkas, bet sportuoti gali kiekvienas“, -  sakė meras.

 

Jis kartu su gimnzijos vadove perkirpo simbolinę aikštyno atidarymo juostelę, o po to stadioną pašventino dekanas, Šv. Angelų Sargų parapijos klebonas Arūnas Užupis, linkėdamas sveiko kūno sveikoje sieloje.

 

Su džiugia švente gimnazijos bendruomenę taip pat sveikino mokinių tarybos pirmininkas, tėvų atstovai. Tiek mokiniai, tiek svečiai čia pat modernų sporto aikštyną galėjo ir išbandyti, jų laukė varžybos, sporto rungtys.

 

Atidarymo akimirkos – tiesioginėje transliacijoje (video apačioje).