Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sunkiasvoris transportas darko neseniai įrengtą žiedinę sankryžą

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:56, 2022-08-04
Pulko-Gardino-Rūtų gatvių žiedinėje sankryžoje vis neišsitenka sunkiasvoris transportas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytiškis atkreipė dėmesį į Pulko-Gardino-Rūtų gatvių žiedinę sankryžą. Pasak jo, nors „žiedas“ įrengtas neseniai, tačiau jo vaizdas jau atrodo nekaip: aplink esantys akmenys išjudint, išvartyti. Gyventojas stebėjosi, kad tokia situacija – jau nebe pirmą dieną, bet niekas sutvarkyti, regis, nesiima.

 

„Atrodo, kad kasdien tų akmenų išverčiama vis daugiau. Eismas ten intensyvus, tad prie „žiedo“ besimėtančios plytos saugumo tikrai nepadidina. O be visa ko – tokia netvarka nepuošia ir miesto“, - teigė alytiškis.

 

Jis teigė manantis, kad akmenis išjudina pravažiuojantis sunkiasvoris transportas. „Važiuoti ten neturėtų, bet vis vien važiuoja, o po to turime tai, ką matome“, - sakė vyriškis.

 

 

Apie situaciją pasiteiravus Alytaus miesto savivaldybės atstovų, Statybos skyriaus patarėja Neringa Ringytė informavo, kad Rūtų-Pulko-Gardino gatvių žiedinės sankryžos įrengimo darbus atliko rangovas AB ,,A.C.B“. Darbai baigti  buvo 2021 metais, tad garantiniai terminai darbams – dar galioja.

 

„Rūtų-Pulko-Gardino gatvių žiedinėje sankryžoje sudėti akmenys buvo išjudinti, nes per šią sankryžą važiuoja ir joje apsisuka (užvažiuojant ant akmenimis išdėtos sankryžos dalies) nemažas skaičius sunkiasvorio transporto mašinų, kurios galimai neteisingai pasirenka maršrutą dėl šiuo metu rekonstruojamų Ulonų, Santaikos gatvių“, - komentavo N. Ringytė.

 

Ji pabrėžė, kad sunkiasvoris transportas (išskyrus aptarnaujantį transportą) šia sankryža važinėti neturėtų. Taip pat akcentavo, jog pagrindo manyti, kad sankryža įrengta nekokybiškai – nėra.

 

„Rūtų-Pulko-Gardino gatvių žiedinėje sankryžoje išjudintus akmenis rangovas AB ,,A.C.B“ pažadėjo sutvarkyti rugpjūčio mėnesį“, - patikino N. Ringytė.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai