Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Senamiesčio mikrorajone siūloma įrengti žaidimų zoną vaikams

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:31, 2020-04-23
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Individualių namų mikrorajonų gyventojai dažnai susiduria su problema – nėra bendros vaikų žaidimų zonos, kur vaikai galėtų susipažinti, kartu žaisti. Senamiesčio mikrorajono gyventojai siūlo tokią zoną įrengti Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje. Vaikų žaidimų zonoje „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ visi mažieji alytiškiai galėtų saugiai ir įdomiai praleisti laisvalaikį.

 

Ši zona paįvairintų bendruomenės vaikų laisvalaikį, fizinį aktyvumą ir ugdytų Alytaus vaikų koordinacinius įgūdžius.

 

Projekto autorė Aistė Kuniejienė teigia, kad idėja kilo Alytaus miesto vaikų tėvų bendruomenei. Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos vadovų ir tėvų susirinkime buvo išreikštas poreikis Senamiesčio mikrorajono teritorijoje turėti vietą, kur vaikai galėtų bet kuriuo metu laisvai žaisti, judėti, susipažinti, bendrauti.

 

„Aikštelės poreikis ir nauda būtų ne tik mokyklos mokiniams, bet ir visai Senamiesčio bendruomenei, visiems, kurie mėgsta su vaikais aktyviai leisti laiką tyrame ore. Tai būtų puiki proga bendrauti, draugauti, sportuoti, o ne leisti laiką prie kompiuterių ekranų“, - teigė A. Kuniejienė.

 

Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas prisidėtų prie visos aplinkinių namų ir gatvių bendruomenės turiningo užimtumo, vaikai galėtų daugiau laiko praleisti gamtoje su savo draugais ir tėvais.

 

Jeigu norite, kad ši vaikų žaidimų zona atsirastų mūsų mieste, savivaldybė kviečia visus alytiškius nuo 16 metų balsuoti iki birželio 15 d. už šį bei kitus projektus. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

Projektai, teikiami balsuoti:

 

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

 

1. Alytaus diskgolfas (18 krepšių diskgolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose). 

 

2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).

 

3. „Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilto prieigose).

 

4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).

 

5. „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).

 

Didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:

 

1.  Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke ant šlaito, šalia riedučių parko).

 

2.  „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai Alytaus įkūrimo legendos veikėjai Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).

 

3.  A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus.)

 

Balsuokite čia: http://tiny.cc/h5u5lz

 

Karantino laikotarpiu balsuojama tik internete. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai