Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Publikos simpatijų siekiantys alytiškiai: būkite mūsų pergalės dalimi!

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:52, 2020-02-11
Grupei „Velvet“ labai reikalingas jūsų palaikymas.
Asmeninio albumo nuotr.

Įvairiuose nacionaliniuose televizijos projektuose savo talentais stebinančių alytiškių būrį pretenduoja papildyti jaunimo grupė „Velvet“, dalyvaujanti LRT klipų konkurse KLIPVID.

 

„Esame grupė VELVET. Orientuojamės į psichodelinį muzikos stilių, grojame cover’ius bei kuriame savo muziką. Mūsų muzika yra skirtinga kaip ir mes patys. Negalime pasakyti, koks yra mūsų muzikos stilius, tačiau tai ir įdomu, nes kiekvieno mūsų jausmai susideda į kūrybą“, – taip patys save pristato grupės nariai: devyniolikmečiai vokalistė Saulė Blažaitytė ir Tadas Gudzinevičius (vokalas/gitara), aštuoniolikmečiai būgnininkas Mykolas Zablackas, saksofonistas Matas Krugelis ir 21 metų Tomas Simanavičius, grojantis bosine gitara.

 

Septintą kartą organizuojamuose muzikinių vaizdo klipų apdovanojimuose dalyvaujanti alytiškių grupė varžosi dėl publikos simpatijų prizo. Konkurso nugalėtojų laukia piniginiai prizai, kurių prizinis fondas šiemet siekia 6500 eurų.

 

Pergalės atveju grupė savo laimėjimą planuoja investuoti į tolesnę muzikinę veiklą, naujo klipo kūrimą.

 

O pergalei pasiekti reikalingas palaikymas.

 

Palikyti Alytaus jaunimo grupę Velvet LRT KLIPVID klipų konkurse galite iki vasario 12 d. 22 val.


Paspauskite žemiau pateiktą nuorodą, tada prisijunkite su Facebook ir paspauskite raudoną širdelę.

 

Nuorodą rasite čia.


Balsuoti galima į dieną vieną kartą.

 

„Balsuojant užtrunkama tik kelias sekundes - tai paskutiniai 2 galimi Jūsų balsai šiame visą mėnesį trukusiame konkurse - tačiau galintys tapti auksiniais! Būkime visi šios pergalės dalimi!“, - kviečia grupės gerbėjai.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra