Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Į Alytų sugrįžta MUZIKINĖS PIRŠLYBOS!

Organizatorių informacija  •    •  12:09, 2023-09-19

Sausakimšoje salėje griausmingai nuskambėjusios MUZIKINĖS PIRŠLYBOS sugrįžta!!! Atsinaujinęs ir naujomis spalvomis suspindęs muzikinis humoristinis projektas žiūrovų pageidavimu bus pristatytas Alytuje spalio 11 d., vėstant orams, kai jau kažkur norisi ieškoti šilumos. Ir kas gi labiau sušildys, jeigu ne meilė? O kokia gi meilė be piršlybų?

 

Kaip visi žinote, piršlybose įvyksta įvairių netikėtumų, nenumatytų ir netgi komiškų situacijų. Ne veltui liaudyje sakoma, kad piršlio liežuvis be kaulo. Todėl ateikite ir pasiklausykite humoristinių meilės romansų, kuriuos atliks  jūsų geras pažįstamas Bronius - Tata, nuotakų ieškosime su patyrusiu piršliu Beausiu, ŠEDUVOS BERNAI padovanos jums „Puokštę rožių nuostabių“,  su SADŪNAIS  „namo mes par tiltu aisma“, o projekto naujiena, maestro VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS, užkurs salę savo šlageriais.

 

Neabejojame, kad kiekvienas žiūrovas iš koncerto išeis ir su gera nuotaika, ir su dovanomis, ir, galbūt, suradęs naują meilę.

 

„Žodžiu, šitokios naujienos... rudenį trumpėja dienos, bet ilgesnės daros naktys ir viengungiams ima sektis....“.

 

MUZIKINĖS PIRŠLYBOS 2 vyks Alytaus kultūros centre, spalio 11 d., 18 val.. Bilietus platina kultūros centro kasa ir bilietai.lt

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai