Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Į Alytų atvyksta sodinukų mugė „Aš sodinu“!

Organizatorių informacija  •    •  10:22, 2023-09-12
Specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ rugsėjo 24 dieną atvyksta į Alytų.
festivus.lt nuotr.

Net 9 Lietuvos miestus šį rudenį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ rugsėjo 24 dieną atvyksta į Alytų. Prekybos centro „Moki veži“ aikštelėje susirinks medelynai iš visos Lietuvos ir sulauksime sodininkystės grandų.

 

Alytaus miesto gyventojai į mugę „Aš sodinu“ rinktis pradės jau nuo pat ryto, nuo 10 valandos. Čia galima bus sutikti tokius sodininkystės grandus kaip dr. A. Amšiejaus medelynas, dr. K. Malinausko medelynas, Rojaus medelynas ir daugelį kitų. Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės mylėtojus ir entuziastus į vieną vietą.

 

Visus atvykstančius pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių. Norinčius atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną. Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. „Aš sodinu“ sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

 

 

Specializuota rudens sodinukų mugė „Aš sodinu“ Alytuje vyks tik vieną dieną – rugsėjo 24, „Moki veži“ aikštelėje (Santaikos g. 26R) nuo 10 iki 16 valandos. Įėjimas į mugę nemokamas.

 

Pasižymėkite datą: https://fb.me/e/17gpKgxX4

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai