Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytus ruošiasi didžiajai šventei

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  8:56, 2014-06-13
Prekeiviai ruošiasi tris dienas truksiančiai miesto šventei
Alytusplius.lt nuotr.

Šiandien nuo ankstaus ryto Alytaus miesto centre pats darbymetis. Gausios prekybininkų pajėgos stato palapines, dailina prekystalius, ruošiasi tris dienas truksiančiai miesto šventei.

 

S. Dariaus ir S Girėno gatvėje paruošiamieji darbai pradėti dar vakar. Viena po kitos kyla prekeivių palapinės, maisto tiekėjai ruošia kepsnines, verslo parodai savo produktus rikiuoja įmonės, didžiojoje scenoje darbuotojai montuoja garso aparatūrą.

 

Prekeiviai su nekantrumu laukia šventės pradžios ir lankytojų antplūdžio, tačiau baiminasi, kad nesubjurtų oras ir neužkluptų lietus. „Kad tik nelytų, nes reiks ir prekes saugoti, ir žmonių bus mažiau“, - sakė viena alytiškė, ant prekystalio išdėliojusi įvairių aksesuarų ir papuošalų.

 

Rasti laisvą vietą automobiliui pastatyti miesto centre jau dabar sudėtinga.

 

Alytui švenčiant savo gimtadienį yra uždaryta S. Dariaus ir S Girėno gatvė, Alyvų tako atkarpa. Nuo 13 iki 21 valandos bus sustabdytas transporto priemonių eismas ir Pulko gatvės atkarpoje tarp Aušros ir Jotvingių gatvių, nuo 15 valandos 30 minučių iki 17 valandos - Birutės gatvės atkarpoje.

Komentarų nėra