Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškių komanda ruošiasi lenktynėms Palangoje: sės prie „Audi“ vairo

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  17:47, 2020-07-03
Alytiškių komanda.
M. Aldonio asmeninio archyvo nuotr.

Į nuotykių parko „Tarzanija“ teritoriją penktadienio pavakarę atriedėjo galingas „Audi S4“ automobilis. Juo alytiškių komanda leisis į liepos viduryje Palangoje vyksiančias „AURUM 1006 KM“ lenktynes. O iki tol parko lankytojai visą šį savaitgalį galės atvykti apžiūrėti automobilio ar galbūt net prisėsti prie jo vairo.

 

Alytiškių komanda lenktynėse Palangoje dalyvaus jau ketvirtą kartą. Komandą, kuriai vadovauja Mindaugas Aldonis, sudaro sportininkai Karolis Blėdis, Aurimas Lekavičius, Tomas Isiūnas.

 

Pasiteiravus, ar ketvirtą kartą lenktynėse dalyvauti jau bus kur kas drąsiau, galbūt ir jaudulio nebelikę, komandos vadovas M. Aldonis teigė, kad šį kartą komanda jaučiasi tvirčiau.

 

„Turime patirties, žinome, ko tikėtis, tačiau visko suplanuoti negali. Lenktynės – nenuspėjamas dalykas, mes tikimės, kad viskas bus gerai. Šiemet varžysimės nauju automobiliu, tai ir su juo reikia „susidraugauti“, perprasti“, - sakė M. Aldonis.

 

Automobilis „Audi S4“ – puikiai paruoštas žiedinėms varžyboms, patobulintas. Šį savaitgalį jis stovės prie restorano „Dzūkijos dvaras“. Penktadienį, nuo 17 val., atvykusieji galės pabendrauti ir su komandos nariais.

 

„Manau, namų darbus paruošėme gerai. Anksčiau vis pritrūkdavo vienos nakties, o šįkart laiko tikrai užteko. Mums lenktynėse svarbiausia finišuoti, su ta mintimi ir važiuosime, o kaip viskas pasisuks – matysime“, - kalbėjo komandos vadovas.

 

Šiemet komandos nariai iš anksto nė nežinojo, ar lenktynės tikrai įvyks, ar reikia ruoštis, nes sąlygas diktavo karantinas, tačiau vėliau situacija paaiškėjo ir buvo žinoma, kad lenktynės tikrai vyks.

 

„AURUM 1006 KM“ lenktynės vyks liepos 15-18 dienomis.

 

AlytusPlius.lt primena, kad 2018 metais absoliučioje įskaitoje „Tarzanija Racing Team“ alytiškių komanda buvo 6-ta iš 38 dalyvių, o savo klasėje alytiškiai užėmė 4-tą vietą tarp 8 galingiausių automobilių.