Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono valdžioje „atiduotas“ dar vienas aukštas postas

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:25, 2019-06-06
V. Paranskevičius
Autorės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė pasikeitė, bet pavaduotojas išliko tas pats, kuris buvo ir praeitą kadenciją. Juo slapto balsavimo metu paskirtas Virgilijus Pranskevičius, Socialdemokratų partijos Alytaus rajono skyriaus vadovas.

 

Iš 22 posėdyje dalyvavusių Alytaus rajono savivaldybės tarybos narių slaptu balsavimu už V. Pranskevičiaus kandidatūrą balsavo 16, prieš – 6 tarybos nariai.

 

V. Pranskevičius administracijos direktoriaus pareigas pradės eiti nuo birželio 7 dienos. Jam nustatytas 15 pareiginės algos koeficientas. Taip pat valstybės tarnybos įstatymo nustatyta tvarka bus mokamas priedas už tarnybos Lietuvos valstybei stažą.

 

V. Pranskevičius Lietuvos žemės ūkio akademijoje yra įgijęs inžinieriaus-elektriko specialybę. Daug metų jis dirbo verslo srityje.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai