Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus miesto teatro aktorė – „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantė

Alytaus miesto teatro inf.  •    •  16:11, 2019-03-12
Scena iš spektaklio "Seen".
Miško Motė nuotr.

 „Auksiniam scenos kryžiui“ už monospektaklį „Seen“ nominuota Alytaus miesto teatro aktorė ir režisierė Andra Kavaliauskaitė. „Seen“ dabar keliauja po Lietuvą, o balandžio 16 dieną monospektaklį alytiškiai galės pamatyti ir Alytaus miesto teatre.

 

„Labai gera ir netikėta. Gera, kad mes esam pastebėti su tokiu spektakliu, kuris neša tokią stiprią žinią. Šis spektaklis jaukinasi publiką ir kiekvieną kartą auga. Nežinia, kiek jis dar užaugs“, - sakė pati režisierė Andra Kavaliauskaitė.

 

Monospektaklis „Seen“ kalba apie valgymo sutrikimus, kūno kultą, itin gajų šiandien, nemeilę sau, abejingumą esančiam šalia ir išsikerojusias mūsų visuomenėje patyčias. Spektaklis sukurtas remiantis tikromis istorijomis, kurios suplaukia į vieną herojės Ūlos patirtį ir nepalieka abejingų.

 

Menininkė atrinkta ir pristatyta „Auksinių scenos kryžių“ Debiuto/Jaunojo menininko kategorijoje. Kartu su ja dėl geriausiojo vardo varžosi kiti du režisieriai: Gildas Aleksa, nominuotas už spektaklių „Otelas“ ir „Zygfridas“ režisūrą. Beje, Alytaus teatre šis menininkas sukūrė spektaklį „Kitų žmonių gyvenimas yra kitų žmonių gyvenimas“. Kitas nominantas – Antanas Obcarskas, už spektaklio „Voicekas“ režisūrą.

 

„Tai pirmas kartas Alytaus miesto teatro istorijoje, kai mūsų teatro žmogus yra nominuotas šiam apdovanojimui“, - džiaugėsi teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

 

Apdovanoti 2018 metų profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijomis pateiktas rekordinis kandidatų skaičius – 104. Apdovanojimų ceremonijoje kovo 29 dieną Valstybiniame Šiaulių dramos teatre bus įteikta 17 profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijų: 16 atminimo ženklų „Auksiniai scenos kryžiai“ ir Boriso Dauguviečio auskaras.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai