Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Alytaus adrenalino festivalis'23“ jau prasidėjo

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  11:44, 2023-08-26

Prasidėjo jau 4 kartą Dzūkijos sostinėje vykstantis „Alytaus adrenalino festivalis'23“. Naujojoje gatvėje netrūksta veiksmo ir azarto. Pramogų pasiilgę alytiškiai skuba smagiai praleisti laiką.

 

Rugpjūčio 26–27–os savaitgalį vyks ne tik drago, bet ir greituminio slalomo, geriau žinomo, kaip „Street Race“, nacionalinės varžybos.

 

 Renginio metu netrūks pramogų visai šeimai. Vyks sporto ir edukaciniai užsiėmimai vaikams, prekybos zona tėvams.  Šeštadienio vakarą vyks grupės „Hypocrite“ koncertas.

Alytiškių ir  miesto svečių laukia nemažai ir kitų siurprizų bei atrakcijų: loterija „Orlen” degalinėje, scenoje – „Ocdeco” laisvalaikio drabužių kolekcijos pristatymas.

 

Dėl vykstančių varžybų uždarytas eismas Naująja gatve, nuo sankryžos su Ūdrijos gatve iki Jazminų-Vilties-Naujosios gatvių žiedinės sankryžos.  Taip pat uždarytas eismas jau nuo minėto „žiedo“ prie „Lidl“ iki  Naujoji g. 4 esančio prekybos centro. Šios gatvės bus pilnai atidarytos pasibaigus varžyboms, rugpjūčio 28 d. Viena atkarpa bus atidaryta 3 val. nakties, o kita – 5 val ryto. Tad pirmadienį visi į darbus galės vykti netrukdomai.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai