Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Alytaus adrenalinas“ – jau šį savaitgalį: varžykimės legaliose lenktynėse, o ne rizikuokime miesto gatvėse!

Raimonda Bernatavičienė  •    •  13:27, 2023-08-22
„Alytaus adrenalinas“ – jau šį savaitgalį.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Greitį viršykime ir adrenalino semkimės tik legaliose lenktynėse!“ – su tokiu šūkiu organizatoriai kviečia į šį savaitgalį (rugpjūčio 26-27 d.) Dzūkijos sostinėje vyksiantį festivalį „Alytaus adrenalinas“. Dvi dienas žiūrovai galės stebėti gatvės lenktynes –  automobilių drago (traukos) varžybas, greituminį slalomą, dalyvauti įvairiuose sporto užsiėmimuose, linksmintis koncerte ir pasinerti į kitas visai šeimai skirtas pramogas.

 

„Varžybos organizuojamos jau ketvirtus metus, ir pagrindinis jų tikslas yra propaguoti saugų eismą. Taipogi atkreipti žmonių dėmesį, kad viršydami greitį rizikuojame tiek savo, tiek kitų saugumu, ir paskatinti varžytis bei lenktyniauti tik legaliose lenktynėse“, - sakė vienas iš festivalio organizatorių, VšĮ „Legalus dragas“ vadovas Aivaras Rudzis.

 

 

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje jis pristatė festivalio programą, akcentuodamas, kad tai bus milžiniškas renginys, kurio metu skirtingose miesto erdvėse lauks daugybė veiksmo. Naujojoje gatvėje vyks drago lenktynės, taip pat toje pačioje gatvėje, nuo Vilties-Jazminų-Naujosios g. „žiedo“ link miesto centro, bus organizuoamos greituminio slalomo varžybos.

 

Įspūdingą programą ruošia ir orientacinio ralio „Orlean Ladies Go“ dalyvės. Laukia ne tik įspūdingų automobilių paradas, bet ir madų šou!

 

 

Pramogos lauks ir Jaunimo parke: krepšinio aikštelėje varžysis 3x3 krepšininkai, dėl mero taurės rungsis tinklinio žaidėjai, o BMX ir parkūro aikštelėse triukus demonstruos sportininkai iš visos Lietuvos.

 

Kadangi renginys – išties didelio masto, eismo atžvilgiu neišvengiamai teks susidurti su nepatogumais, dalis gatvių bus uždarytos.

 

„Varžybos vyks rugpjūčio 26-27 dienomis, bet dėl trasos paruošimo kai kurios gatvės jau bus uždarytos ir rugpjūčio 25 d. Rugpjūčio 25 d. 21 val. bus uždaromas eismas Naująja gatve, nuo sankryžos su Ūdrijos gatve iki Jazminų-Vilties-Naujosios gatvių žiedinės sankryžos. O rugpjūčio 25 d. 23 val. pilnai bus uždaromas eismas jau nuo minėto „žiedo“ prie „Lidl“ iki adresu Naujoji g. 4 esančio prekybos centro. Šios gatvės bus pilnai atidarytos pasibaigus varžyboms, rugpjūčio 28 d. Viena atkarpa bus atidaryta 3 val. nakties, o kita – 5 val ryto. Tad pirmadienį visi į darbus galės vykti netrukdomai“, - apie  eismo apribojimus pasakojo Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas.

 

Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad į priešingą kelio pusę Kauno kryptimi bus perkeltos ir kai kurios viešojo transporto stotelės. Žuvinto stotelė bus perkeliama į sustojimą ties Jotvingio prekybos centru, o poliklinkos stotelė – į priešingą kelio pusę prie poliklinikos.

 

 

Kadangi vyksiantis festivalis neša savotišką žinią apie saugumą kelyje, tad Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius priminė, jog pareigūnai visuomet rūpinasi tuo, jog lenktynės iš trasų nepersikeltų į gatves.

 

„Mes skiriame visas priemones, kurios įmanomos, kad miestelėnai jaustųsi saugūs: tiek renginio metu, tiek kiekvieną dieną“, - sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas.

 

 

Spaudos konferencijos metus savo gyvenimo istorija pasidalino automobilių varžybose nuolat dalyvaujantis alytiškis Kęstutis Arlauskas. Kadais nelegaliose lenktynėse Pramonės rajone varžęsis vyras 2018 metais sudalyvavo legaliose lenktynėse ir „užsikabino“ – dabar nepraleidžia nė vienų varžybų ir „skina“ laimėjimus. 

 

„Visiems siūlau trauktis iš „šešėlio“, nerengti neleistinų varžybų miesto gatvėse, o verčiau išbandyti savo jėgas legaliose varžybose. Džiugu, kad ir Alytuje turime tam galimybę“, - sakė K. Arlauskas.

 

 

Tuo tarpu A. Rudzis kvietė visus apsilankyti puikiame renginyje ir pasidžiaugti „gyvu“ miestu. O atsižvelgiant į tai, kad miestelėnams teks patirti šiek tiek eismo nepatogumų, jiems renginio rėmėjai dovanos net keturių valandų trukmės koncertą. Jis vyks šeštadienį, 20 val., prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro. Pasirodys grupė „Hipocrites“ ir alytiškis atlikėjas Orestas Vyšniauskas, skambės DJ muzika. Ir svarbiausia – renginys nemokamas!

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai