Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Žinoma Dzūkijos pora parduoda savo įspūdingus namus

Daina Baranauskaitė  •    •  9:47, 2023-03-17

Alytaus rajone, Pupasodžio kaime gyvenančius Gerdą ir Vidmantą Veselgus - pažįsta daugelis dzūkų. Pora daugybę metų bendruomenę suvienydavo savo ypatingai jaukių namų aplinkoje organizuodami muzikos festivalius „Pupasodis gyvai“, o suaukotas lėšas skirdavo labiausiai to stokojantiems, pažeidžiamiausiems.

 

Muzikos atlikėjas V. Veselga prieš 15 metų pasuko į verslo sritį - tinklinę rinkodarą. Po kurio laiko, metusi stabilų teisininkės darbą, prisijungė ir žmona Gerda.

 

Visada besišypsantys, propaguojantys sveiką gyvenimo būdą sutuoktiniai prieš keletą dienų pribloškė visus juos pažįstančius bičiulius, mat paskelbė parduodantys savo išpuoselėtą sodybą, gal labiau primenančią dvarą, nei paprastą namą.

„Mes renkamės saulę, jūrą, gerą orą, sveiką maistą. Kiekvienas rytas mums prasideda su saulės sutikimu, pasivaikščiojimas prie jūros. Pasirinkome Kiprą. Dabar mūsų toks gyvenimo būdas: gyveni, dirbi ir kaifuoji“, - kalbėjo G. Veselgienė. 

 

Šiaurės Kipre sutuoktiniai jau nuo praėjusių metų rugsėjo. Ir anksčiau žiemas leisdavo ten. Parduoti namus Alytaus rajone pirmam idėja kilo Vidmantui. „Aš ne iš karto tam pritariau. Juk prisiriši prie namų, daiktų. Bet po kurio laiko suprantau, kad kai negyveni sodyboje nuolat - daikto vertė krenta. Norisi, kad atsirastų toks tos sodybos šeimininkas, kuris kaip ir mes mylėtų tą vietą, puoselėtų ir džaugtųsi“, - kalbėjo moteris.

Kurtis Pupasodyje Veselgai pradėjo nuo 2006 metų. „Mes tuėjome didelę viziją daryti sveikatingumo parką. Biurokratiniai dalykai sustabdė. Pamenu, kai mes ten kūrėmės, dalis draugų tuo netikėjo. Tačiau sodyba tapo puiki, čia vyko festivaliai, būrėsi draugai, bendraminčiai. Vis tik pasikeitusi mūsų gyvenimo būdui - namai tapo per dideli. Ten galės gyventi šeima su vaikučiais, arba kurtis koks sveikatingumo centras“, - sakė moteris.

 

Vis tik vasaras Veselgai planuoja leisti Lietuvoje. „Grįšime, žinoma. Tačiau verslo modelis, kurį daugelis priima kaip nerimtą, mums leidžia laisvai rinktis, kur ir kaip gyventi. Lietuvos pasiilgsime ir būtinai visus aplankysime“, - teigė Gerda.