Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Užteršto Alytaus žmones siūlo nemokamai apgyvendinti kurorto viešbučiuose

alytusplius.lt inf.  •    •  19:02, 2019-10-21
Druskininkų įstaigos nemokamai priima alytiškius su mažamečiais vaikais.
Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA nuotr.

Degančių padangų dūmais užterštam Alytui tiesiamos pagalbos rankos. Vieną jų pasiūlė Druskininkų savivaldybė, kuri pasiūlė kurorto verslininkams, teikiantiems apgyvendinimo paslaugas, Druskininkuose nemokamai apgyvendinti Alytaus šeimas, auginančias mažamečius vaikus, kol Alytuje nebeliks pavojingos oro taršos.


Į savivaldybės kvietimą jau atsiliepė per dešimt Druskininkų verslininkų, kurie sutiko į viešbučius ir poilsio namus nemokamai priimti į pavojų patekusias alytiškių šeimas.


„Ši nelaimė, kuri atsitiko Alytuje, mus labai sujaudino, todėl nusprendėme padėti mūsų kaimynams ir pakviesti juos į Druskininkus pakvėpuoti grynu oru ir pagyventi pas mus, kol praeis pavojus. Džiugu, kad verslo bendruomenė atsiliepė į mūsų kvietimą ir pasiūlė nelaimėliams nemokamus kambarius“, - sakė Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

 

Druskininkų apgyvendinimo įstaigos gali suteikti apgyvendinimą šią savaitę iki penktadienio 12 val.

AQUA parkas pasiūlė alytiškių šeimoms 50 proc. nuolaidą vandens pramogoms.


Šeimos, auginančios mažamečius vaikus ir dėl didelio oro užterštumo nenorinčios likti Alytuje, gali kreiptis į laikiną apgyvendinimą koordinuojantį Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrą telefonu 8 616 83038, nuo 9 iki 18 val. taip pat į apgyvendinimo įstaigas, kurių sąrašas pridedamas apačioje.


Alytiškių šeimas, auginančias mažamečius vaikus, priima šios Druskininkų įstaigos:


Viešbučiai:
Europa Royalle – 2 kambariai
De Lita – 1 kambarys
Galia – 2-3 kambariai
Regina – 1 kambarys
Best Baltic – 2 kambariai
Medūna – 4 kambariai
Pušynas  – 1 kambarys


Sanatorijos:
Draugystė – 2 kambariai
Dainava – 3 kambariai
Grand SPA Lietuva 
UPA  – 1 kambarys (2 naktims, iki ketvirtadienio 12 val.)


Svečių ir poilsio namai:
Saka  – 3 kambariai
Aušra  – 2 kotedžai
Ignė – 4 kambariai
Family house  - 2 kambariai
Kaimo turizmo sodybos:
Villa Rata – 3 kambariai

 

Žmonių, norinčių ir galinčių padėti alytiškiams surado iš Alytaus kilusi žurnalistė Aušra Tubienė.

 

„Žinau, kad užterštoje zonoje Alytus mieste ir rajone yra žmonių, kurie nori išvažiuoti, bet neturi kur. Žinau, kad pagalbą apgyvendinant Dauguose organizuoja Alytaus rajono savivaldybė, bet nežinau, ar visiems pakanka. Tad nutariau ir aš prisidėti. Radau Kauno rajone, kur būtų galima pagyventi, kol praeis teršalų pavojus. Yra 25 vietos. Reikės nuvažiuoti patiems. Jau gavau pasiūlymą priimti nemokamai šeimą į Anykščius. Tikrai yra daug žmonių, norinčių padėti, sutinkančių priimti alytiškių šeimas į kaimo turizmo sodybas“, - sakė A. Tubienė.

 

Norinčiųjų pasinaudoti šiais pasiūlymais žurnalistė kol kas nesulaukė, bet kviečia drąsiai skambinti jai tel. Nr. 8 618 06004. A. Tubienė prisipažino, kad jos namai Vilniuje jau pilni alytiškių.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra