Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Užgesinus gaisrą – žiežirbos dėl sklypų grąžinimo skandalo Alytuje

Raimonda Andriulionytė  •    •  14:11, 2019-10-31
V. Jastremskas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Helovinas bus švenčiamas vakare, bet miesto savivaldybės posėdyje ryte bandymų priskirti tam tikrus vaidmenis jau būta. Prakalbęs apie Alytuje kilusio skandalo dėl sklypų grąžinimo baigtį ir tarybos daugumos elgesį, Vytautas Jastremskas buvo pavadintas iš dangaus nužengusiu apaštalu.

 

Tarybos posėdžio pradžioje buvęs administracijos direktorius „pilietininkas“ kreipėsi į tarybos narius ir pasidžiaugė, kad sklypų grąžinimo istorijoje viešasis interesas buvo apgintas.

 

„Gavome atsakymus tiek iš prokuratūros, tiek iš Nacionalinės žemės tarnybos. Viešasis interesas buvo apgintas, sklypai nebus įtraukti į grąžintinų sąrašą, procedūros sustabdytos. Dėkoju už operatyvumą Alytaus miesto merui, laiku besiėmusiam veiksmų“, - kalbėjo V. Jastremskas.

 

Jis atkreipė dėmesį ir į tai, kad meras šioje istorijoje tarsi buvo paliktas tvarkytis vienas, be palaikymo, kas nelabai dera tarybos daugumai priklausantiems, priesaiką davusiems tarybos nariams.

 

Kai kurie tarybos nariai tokius V. Jastremsko žodžius įvertino kaip moralizavimą. „Moralizuoti mane gali tik morališkai tyresnis už mane“, - pareiškė socialdemokratas Jurgis Krasnickas, teigęs, kad tokios kritikos nesakytų, jeigu V. Jastremskas tiesiog būtų pasakęs esmę dėl sklypų, o ne ėmęsis mokyti kitus.

 

Į V. Jastremsko žodžius sureagavo ir Tomas Pačėsas, palyginęs jį su apaštalu ir priminęs jo paties padarytas klaidas.

 

Laimei, posėdžio pradžioje įsižiebusios žiežirbos netruko tiek, kiek gaisras – greitai užgeso po pasikeitimų replikomis, kas ką turėtų mokyti.

 

O meras Nerijus Cesiulis tarybos narius pakvietė antradienį atvykti apžiūrėti gaisravietės vietą ir aptarti situaciją. Nes dėl sklypų jau aišku, o kaip reikės likviduoti gaisro padarinius – dar daug klausimų.

 

Komentarų nėra