Tinklinio mėgėjai iš Pivašiūnų vėl tapo Alytaus rajono čempionais

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos inf.  •    •  11:57, 2019-03-08
Alytaus rajono čempionai - Pivašiūnų komanda.
Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos nuotr.

2019 m. kovo 6 dieną Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko Alytaus rajono mėgėjų tinklinio lygos 30+ trečiojo sezono baigiamojo rato varžybos. Tris mėnesius vykusiose varžybose vėl triumfavo Pivašiūnų tinklinio mėgėjų komanda. Ji trečią kartą tapo Alytaus rajono čempione. Antrąją vietą iškovojo Butrimonių komanda, trečią – Daugų bendruomenės tinklininkai.  Ketvirti liko Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos tinklininkai.

Varžybų dalyviams įteiktos taurės, medaliai. Naudingiausi komandų žaidėjai Juozas Bakšys, Tadas Ramančiuckas, Mantas Dabravolskas ir Mindaugas Maldonis apdovanoti asmeniniais prizais.

Varžybose dalyvavusioms moterims artėjančios kovo 8-osios proga bendrovė „Baltic-sport“ įteikė gėlių.

Varžybas organizavo Alytaus rajono meno ir sporto mokykla, finansavo Alytaus rajono savivaldybė.