Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tarnybos psichologės nesutinka keltis į Likiškėlių progimnaziją

AlytusPlius.lt informacija  •    •  21:12, 2020-09-15

Alytaus pedagoginės psichologinės tarnybos, veikiančios miesto centre, Pulko gatvėje, patalpos vasario mėnesį įtrauktos į privatizuojamų objektų sąrašą. Nepaisant to, kad prieš metus išsiųstas oficialus raštas su argumentais, kad tarnyba gali veikti tik atskirą įėjimą turinčiose, klientų konfidencialumą užtikrinančiose patalpose, paaiškėjo, kad veikiausiai teks keltis į Likiškėlių progimnaziją.


Jeigu jūs supratote, kad nepakeliate problemų naštos ir nusprendėte kreiptis į psihologą, psichiatrą – ar norite, kad apie tai žinotų visas Alytus? Jeigu dirbsime mokykloje, matančių akių neišvengsime“, - antradienį kalbėjo Pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotojai.


Tarnybos žmonės teigia, jog tinkamesnės sąlygos darbui būtų Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos arba Vaikų globos namų pastatuose. Deja, kol kas jaučiasi neišklausyti.


Tiesa, paaiškėjo, kad rugsėjo pabaigoje vyksiančiame Alytaus tarybos posėdyje bus siūloma Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklą įtraukti į privatizuojamų objektų sąrašą, o Vaikų globos namus – išnuomoti.


Apie privatizuojamus pastatus ir Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistų nuogąstavimus – videoreportaže.