Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 19 416

Susitikime su sodininkais – apie kelius ir kitus svarbius reikalus

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:56, 2019-08-09
Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas susitiko su rajono sodininkais.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės vadovai dalyvavo rajono teritorijos sodininkų bendrijų seminare teisės klausimais, kuriame aptartas ne vienas sodininkams aktualus klausimas – vienas aktualiausių – bendrijų kelių ir gatvių perėmimas savivaldybės žinion.

 

Lietuvos sodininkų draugijos pirmininkas Romasis Vaitekūnas pristatė tvarką, kaip savivaldybė gali perimti sodininkų bendrijų kelius ir gatves. Ragino bendruomenes būti aktyviomis, kreiptis į savivaldybę, kviesti jos atstovus į susitikimus, bendradarbiauti ir sprendžiant klausimus rasti kompromisą.

 

Susitikime dalyvavęs Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas pažymėjo, kad ir iki šiol savivaldybė ir sodininkų bendrijos bendradarbiauja ir sprendžia aktualius klausimus: atliekų išvežimo, kelių priežiūros, eismo ir kitus.

 

Meras pažymėjo, kad kartu su sodininkais atlikta nemažai darbų, sutvarkyta kelių, savivaldybė skiria lėšų. Ateityje sodų  bendrijų klausimams spręsti savivaldybėje bus sudaryta darbo grupė.

 

Alytaus susivienijimo „Sodai“ pirmininkas Fabijonas Delinda ir sodininkai savivaldybės atstovams teikė klausimus dėl gyvūnų laikymo sodų teritorijoje, kelių, bendro naudojimo teritorijų, atliekų tvarkymo, diskutavo, ką daryti su apleistais ir netvarkomais sodų sklypais.  

 

Susitikime su sodininkais dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, Architekto skyriaus vyr. specialistė Giedrė Ilgūnaitė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai