Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sujudimas prie Senamiesčio skvero: gulintis vyras, kraujas ir atskubėjusios tarnybos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:04, 2023-09-13
Senamiesčio skvere prireikė policijos ir medikų pagalbos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Prie Senamiesčio skvero – policija, greitoji medicinos pagalba ir vyriškis kraujuotu veidu. Tokį vaizdą antradienio popietę išvydo ramiai laiką prie fontano leidę alytiškiai.

 

Kaip informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė, apie 12.42 val. pareigūnai gavo pranešimą, kad neblaivus asmuo kraujuotu veidu sėdi prie fontano. Į vykio vietą buvo iškviesti ir medikai.

 

Atvykus policijai, buvo rastas ant žemės gulintis 48 metų neblaivus vyriškis su praskeltu antakiu.  Ant trinkelių buvo prilašėję kraujo. Minėtam vyrui medicininė pagalba buvo suteikta vietoje.

 

 

Policija pradėjo įvykio aplinkybių pastikslinimą. Nėra aišku, ar vyras krisdamas susižalojo pats, ar jį sumušė kuris nors iš kartu buvusių asmenų.

 

„Taigi aš du iš šitų vyrų mačiau dar ryte. Abu buvo neblaivūs, o vienas toks – kad kompanionas jį einant dar turėjo prilaikyti. Šie vyrai – pastovūs Senamiesčio skvero lankytojai. Girtauja, miega ant suoliukų. Jei žmogus neblaivus ir sunkiai eina, tai tikėtina, kad pats galėjo ir susižaloti“, - pasakojo įvykio vietoje sutikta moteris.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai