Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Sodros“ darbuotojais apsimetę sukčiai iš gyventojų vilioja pinigus

"Sodros" Klientų aptarnavimo metodikos ir informavimo skyriaus informacija  •  info@alytusplius.lt  •  15:08, 2014-05-07
Nusikaltėliai ieško naujų būdų apgauti patiklius gyventojus ir išvilioti iš jų asmens duomenis ir pinigus
Alytusplius.lt nuotr.

Nusikaltėliai ieško naujų būdų apgauti patiklius gyventojus ir išvilioti iš jų asmens duomenis ir pinigus. Šįkart apsimetę „Sodros“ darbuotojais jie siūlėsi „pervesti“ neprimokėtą pensijos dalį.

 

Antradienio pavakarį į „Sodros“ informacijos centrą paskambinusi gyventoja pranešė, kad pas jos 88 metų mamą Krekenavoje, Panevėžio rajone, Laisvės gatvėje apsilankė nepažįstama jauna moteris.

 

Prisistačiusi „Sodros“ darbuotoja ji pasiūliusi 120 Lt kaip esą dalį nesumokėtos pensijos ir paprašė senolės paso numerio ir sąskaitos numerio, į kurią bus pervesti pinigai. Pasak klientės, dėl to paties apsišaukėlė lankėsi ir pas kitus toje pačioje gatvėje gyvenančius kaimynus.

 

Tai ne pirmas kartas, kai apsimesdami „Sodros“ ar kitų institucijų darbuotojais, nusikaltėliai bando išvilioti iš gyventojų asmeninę informaciją ir pinigus. Gyventojai yra sulaukę aferistų dėl menamo pensijų perskaičiavimo, sąskaitų patikslinimo, eurų perskaičiavimo ir kt.

 

Primename, kad „Sodros“ darbuotojai niekada nesilanko gyventojų namuose. Dėl to sulaukus įtartinų asmenų raginame jais nepasitikėti, neatskleisti jokių asmeninių duomenų ir nedelsiant apie tai informuoti policiją.

Komentarų nėra