Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Socialiname tinkle žaibiškai plinta vaizdo įrašas, keliami klausimai dėl pareigūnų veiksmų

AlytusPlius.lt informacija  •    •  17:40, 2023-08-21
Stop kadrai iš socialiniame tinkle patalpinto įrašo,

Socialiniame tinkle žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip policijos pareigūnai bando sulaikyti ant žemės paguldytą vyriškį. Šalia aidi visa tai stebinčių gyventojų šauksmai: „Ko jūs jį mušat? Juk jis nieko jums nepadarė. Už ką jūs jį kratot? Paleiskit! Pamatysite, kaip prisižaisit, vaikai“. Visa tai adresuojama policijos pareigūnų atžvilgiu.

 

Nemažai įrašu besidalinančių žmonių kelia klausimus, ar pareigūnų atliekami veiksmai nėra pertekliniai. Kiti priešingai – antrina, kad privalu vykdyti pareigūnų reikalavimus ir esą nebe reikalo taip nutiko. Pasirodo, veiksmas vyksta Alytaus rajone. Kas gi iš tiesų ten įvyko?

 

Vaizdo įraše matyti, kaip minėtą vyrą sulaikinėja policijos pareigūnas ir pareigūnė. Į pagalbą kviečiamas ir pastiprinimas. Šalia girdisi repilikos pareigūnams, prašoma paleisti žmogų, mat, įvykį stebinčiųjų įsitikinimu – jis nieko nepadarė. Tuo tarpu pareigūnas garsiai atsako, kad žmogus sulaikomas, nes nevykdo teisėtų reikalavimu, priešinasi, yra neblaivus, o be to – pakėlė ranką prieš policininką.

 

Dėl šio įvvykio komentaro paprašėme Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Kristinos Janulevičienės.

 

„Rugpjūčio 17 d., po 18 val., buvo gautas pranešimas dėl techninio eismo įvykio Alytaus rajone, Takniškių kaime, kurio dalyviai nesutarė dėl kaltės. Atvykus policijos pareigūnams, įvykio vietoje buvo rasti eismo įvykyje dalyvavusių „Audi“ ir „Toyota“ automobilių vairuotojai, kurių vienas pripažino kaltę, ir vairuotojai supildė eismo įvykio deklaraciją, todėl policijos pareigūnų pagalba jiems nebuvo reikalinga.

 

Taip pat šalia automobilių buvo keletas akivaizdžiai neblaivių asmenų, kurie nebuvo susiję su eismo įvykiu, ir vienas iš jų necenzūriniais žodžiai įžeidė policijos pareigūnus. Asmenį bandant nuraminti ir sudrausminti, vyras nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, o sulaikant – pradėjo priešintis. Pasipriešinimo metu buvo sužalotas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjas“,  - komentavo K. Janulevičienė.

 

Pareigūnas, suteikus medicininę pagalbą, gydosi namuose. Be to, tą patį vakarą, apie 23 val., iš Alytaus ligoninės medikų buvo gautas pranešimas, kad greitosios medicinos pagalbos automobiliu į priėmimo skyrių buvo pristatytas ir minėtas besipriešinęs 60 metų vyras, kuris, pasak policijos atstovės, nukentėjo pasipriešinimo policijos pareigūnams metu.

 

„Jam nustatytas, 1,07 prom girtumas. Po medikų apžiūros buvo išleistas į namus. Komisariate pradėti du patikslinimai dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams ir fizinio skausmo sukėlimo, pareigūnai vertina situaciją ir artimiausiu metu bus priimti sprendimai“, - teigė K. Janulevičienė.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai