Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Skylėta krepšinio aikštelės siena - galvos skausmas šešeri metai

Daina Baranauskaitė  •    •  13:23, 2022-08-22
Skaitytojo Juozo Makausko nuotr.

Šalia Dzūkijos mokyklos esanti krepšinio aikštelės siena - kelia rūpesčių. Tiesa, anot ugdymo įstaigos vadovės Vilijos Sušinskienės, komisijų ir raštų karuselė dėl nekokybiškų ir netinkamų sienos medžiagų - sukasi beveik šešeri merai.

 

„Projektą užsakę buvome mes, o darbus vykdė savivaldybė. Blokeliai garso izoliaciniai, tačiau nepritaikyti lauko sąlygoms, drėksta ir trupa. Jie byra nuo pirmų pastatymo metų. Mes turėjome begalę komisijų. Darbus vykdė UAB „Kortas“, tačiau bankrutavo. Ir rangovas buvo, ir projektuotojai, ir Statybos skyrius, ir savivaldybės atstovai - visi vieni nuo kitų ir problema tęsiasi“, - komentavo Dzūkijos mokyklos vadovė.

 

Prasidėjus pirmiesiems blokelių byrėjimams, jie buvo keičiami mokyklos lėšomis. „Mes juos siuntėmės iš Panėvėžio. Tačiau pavargome keisti. Juos pirkome iš skiriamų 2 proc. ar iš nuomos  pajamų. Iš viso išleidome daugiau kaip 2 tūkst. eurų ir jau neketiname investuoti. Buvo priimtas sprendimas tvirtinti bruseliais, dabar - apkalti plokšte“, - pasakojo V. Sušinskienė.

 

Vis tik viltis sužibo. „Parašius šeštą raštą savivaldybei ir akcentavus, kad siena ne tik vizualiai negražiai atrodo, bet gali būti pavojinga - gavau skambutį iš savivaldybės vadovų, kad pinigų biudžete neskirta, tačiau netrukus bus pradėti mūsų korpuso - specialiųjų poreikių vaikų klasių rekonstrukcijos darbai ir juos vykdant - greta bus rasta išeitis ir dėl krepšinio aikštelės sienos. Žinoma, tie renovacijos darbai vyks per žiemą, pavasarį. Bent jau kitam rugsėjui, tikiuosi, aikštelės siena bus sutvarkyta, rasti kažkokie technologiniai sprendimai“, - teigė Dzūkijos mokyklos direktorė V. Sušinskienė.

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai