Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Senosios Alytaus autobusų stoties tvora nebesaugo

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  10:56, 2014-06-12
Senosios Alytaus autobusų stoties tvora nebesaugo
Alytusplius.lt nuotr.

Senosios autobusų stoties pastatą juosianti tvora išgriuvusi, nuluptos kelios medienos plokštės nuo langų, per kuriuos į pastato vidų gali patekti smalsūs jaunuoliai. Tai ne tik negražu, bet ir nesaugu, nes apgriuvęs pastatas – atviras visiems, sumaniusiems po jį palandžioti. Kas atsakingas už stoties pastato miesto centre saugumą?

 

Pasak MAXIMA LT komunikacijos vadovės Renatos Saulytės, įmonei priklausančiame sklype Alytuje esančių pastatų kompleksas, tarp jų ir senosios stoties pastatas paskutinį kartą buvo detaliai patikrintas praėjusių metų gruodį ir dar kartą – šį pavasarį. Nors jame veikla nevykdoma, pastatas yra prižiūrimas.

 

„Dėkojame už išsakytą pastabą dėl tvoros bei langų. Jau ėmėmės priemonių, kad įvertintume atsiradusius trūkumus. Įvertinus juos pašalinti ketiname artimiausiu metu. Taip pat šiuo metu sklype esančiam pastatų kompleksui ieškome ir ilgalaikio sprendimo“, - alytusplius.lt sakė R. Saulytė.

 

Anot jos, pastatai, kuriuose veikla nevykdoma, tikrinami kas mėnesį, pastato būklę įvertinant vizualiai. Du kartus per metus – prasidedant žiemos sezonui ir jam pasibaigus – techninė pastato būklė įvertinama detaliai: tikrinamos pastato konstrukcijos, sienos bei kitos erdvės.

 

Apgriuvęs ir neišvaizdus pastatas – vaiduoklis Alytaus miesto centre stovi jau ne vienerius metus Alytaus miesto savivaldybės vadovams ir MAXIMA LT atstovams vis bandant surasti tinkamą sprendimą ir miestui, ir įmonei.

Komentarų nėra