Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 897

Senjorams – pareigūnų patarimai apie turto ir žmonių saugumą

Alytaus apskrities VPK inf.   •    •  12:34, 2019-08-07
Pareigūnai su senjorais bendravo ir prie daugiabučių namų, prekybos centrų.
Alytaus apskrities VPK nuotr.


Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai surengė prevencinę akciją senjorams apie turto saugumą, sukčiavimą, smurtinius nusikaltimus ir kišenvagystes.


 Liepos pabaigoje organizuoti susitikimai Pivašiūnų ir Miroslavo globos namuose, VšĮ „Gerumo skraistė“, Neįgaliųjų dienos užimtumo centre, vykdyta individuali prevencija Butrimonių ir Punios seniūnijose, Putinų seniūnaitijoje, prie daugiabučių namų, prekybos centrų. Policijos pareigūnams talkino jaunieji policijos rėmėjai.Susitikimų metu prevencinė informacija suteikta daugiau kaip 160 pagyvenusių žmonių. Senjorai informuoti apie pagrindinius sukčiavimo būdus (pranešimai apie nelaimę, laimėtus piniginius prizus, grąžinamas mokesčių permokas), kišenvagystes ir plėšimus, kurių aukomis dažniausiai ir tampa pagyvenę žmonės.
Papasakota apie vykdomą „Interreg V-A Lietuva–Polska“ bendradarbiavimo per sieną programos projektą, kurį įgyvendinus, policijos pareigūnams bus suteikta daugiau galimybių tirti tiek nusikalstamas veikas, tiek administracinius nusižengimus.


 Senjorams atsakyta į rūpimus klausimus. Dalyti kalendoriukai, magnetiniai bloknotai, prevenciniai lankstinukai ir įgyvendinamo projekto atšvaitai su programos logotipu.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra