Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 933

Seniūnaičiai kviečiami į išplėstinę sueigą miesto savivaldybėje

Alytaus miesto savivaldybės Vidaus administravimo skyriaus informacija  •    •  15:56, 2019-07-17
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės Posėdžių salėje (Rotušės a. 4) 2019 m. liepos 25 d. 17.15 val. vyks išplėstinė Alytaus miesto seniūnaičių sueiga.

 

Preliminari darbotvarkė:

 

1. Dėl išplėstinės seniūnaičių sueigos pirmininko ir sekretoriaus išrinkimo, bendruomeninių organizacijų deleguotų narių registravimo, darbotvarkės tvirtinimo, konfidencialumo pasižadėjimų ir nešališkumo deklaracijų pasirašymo.

 

2. Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektų vertintojų paskyrimo. (Pranešėja Roberta Samuolytė-Kisielienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja).

 

3. Kiti klausimai.

 

Bendruomeninių organizacijų, su sprendimo priėmimo teise galinčių dalyvauti išplėstinėje seniūnaičių sueigoje, sąrašas.  Organizacijos, atitinkančios nuostatų reikalavimus, dėl įrašymo į sąrašą gali kreiptis ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki sueigos. Patariamojo balso teise sueigoje gali dalyvauti miesto savivaldybės teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra