Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sėkmingi Alytaus rajono jaunųjų dziudistų startai Garliavoje

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos informacija  •    •  10:59, 2019-03-18
Sėkmingi Alytaus rajono jaunųjų dziudistų startai Garliavoje.

Savaitgalį Garliavoje  vyko XIII sporto klubo „DZIUDISTAS“ ir Kauno rajono dziudo jaunučių čempionatas, į kurį suvažiavo per  200 dalyvių iš Lietuvos miestų  ir rajonų ( Kauno, Kauno rajono,  Alytaus, Alytaus rajono, Marijampolės, Jonavos, Panevėžio, Pasvalio, Palangos, Kretingos ).

Alytaus rajono garbę ant tatamio gynė sportininkai iš Miroslavo , Simno, Ūdrijos, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos auklėtiniai ,treniruojami Tomo Grigo ir Rolando Lukoševičiaus. Jie  iškovojo 1 pirmą, 4 trečiąsias vietas, dar 6 sportininkai pralaimėjo kovas dėl trečių vietų.

Vytautė Žuklijūtė svorio kategorijoje iki 25 kg. Iškovojo pirmąją vietą, Svajūnė Valaikaitė  (iki 28 kg.), Kornelija Šimanskaitė ( iki 44 kg.), Naglis Perlaitis ( iki 34 kg.) ir Ernestas Pangonis ( iki 42 kg.) iškovojo trečiąsias vietas.  Nedaug iki trečios vietos medalių  pritrūko Aivarui Biliui, Einorui Klimavičiui, Kajui Vaitkevičiui, Mantui Matulevičiui, Auktumai Balkei, Danieliui Ališauskui, jie pralaimėjo kovas dėl trečių vietų. Susumavus galutinius rezultatus  pirmąją komandinę vietą iškovojo Kauno sporto mokykla „Gaja“, antrą – Alytaus  Sporto ir rekreacijos centras, trečią – Alytaus rajono meno ir sporto mokykla.