Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sėkmės istorija: kai pomėgis ir svajonės tampa verslu

AlytusPlius.lt   •    •  9:01, 2023-02-11

Kai svajonės ir pomėgis tampa verslu – gyvenimo receptu dalijasi alytiškė Kristina Nekrašienė. Stipri moteris verslininkės kelią pradėjo  mažiau nei prieš metus, o šiandien jau kviečia į dvi jos kepyklėles- desertines.


Nors svajonę turėti savo verslą brandino dešimtmetį – realybe jis tapo visai neseniai.


„Džiaugiuosi, kad turiu tokį vyrą, kuris visada palaiko. Jis – ir geriausias mano draugas, motyvatorius, ir didysis kritikas. Šis derinys ir veda į priekį“, - sako moteris.


Receptus dieviško skonio desertams Kristina parsivežė iš Prancūzijos – šalies, kuri laikinai buvo tapusi gyvenamąja vieta. „Esu labai reikli sau, tačiau ir šalia esantiems žmonėms keliu aukštus reikalavimus. Gal darbuotojams kartais su manimi ir nelengva“, - sako pašnekovė.


Kristina – Alytuje žinoma ir kaip besirūpinanti bei kovojanti už geresnes sąlygas žmonėms su negalia. Net ir patyrusi dukros netektį, ji stengiasi prisidėti bei palaikyti tas mamas, kurios augina vaikus su negalia. 


„Moterys, kurios augina vaikus su negalia, dažnai save pamiršta. Ir man buvo tokių etapų. Tačiau visada kartoju, kad turime išlikti stiprios, pamažu galvoti apie savirealizaciją, nes, neduok Dieve, jeigu užklumpa netektis – veikla tampa savotišku išsigelbėjimu. Dukra mane labai užgrūdino“, - kalbėjo K. Nekrašienė.


Iš kur gimė pomėgis gaminti, eksperimentuoti su desertais, idėja kurti verslą – pokalbis laidoje „Gyvenimo receptas“.