Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Pusę dienos nuo ryto ir savaitgaliais autobusai mieste nevažinės

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  9:12, 2020-03-18
Dienos metu ir savaitgaliais miesto autobusai Alytuje nevažinės.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Atsižvelgiant į susidariusią ekstremalią situaciją dėl koronaviruso ir siekiant sumažinti žmonių kontaktą, karantino laikotarpiu ribojamas Alytaus viešojo transporto važiavimo laikas.

 

Nuo kovo 18 d. viešasis transportas kursuoja TIK darbo dienomis nuo 5 iki 9 val. ir nuo 14.30 iki 16:30 val. (siekiant nuvežti darbuotojus, kurie dirba gamybinėse įmonėse pamainomis, į darbus ir parvežti iš jų). Po 9 val. ir po 16:30 val. vairuotojai užbaigs reisą ir grįš į garažą.

 

Viešasis transportas darbo dienomis nuo 9 val. iki 14.30 val. ir šeštadieniais, sekmadieniais taip pat šventinėmis dienomis nekursuos.

 

Prašoma gyventojų vadovautis grafikais esančiais stops.lt/alytus bei švieslentėse.

 

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad laikas apvalinamas keliolikos minučių tikslumu t. y., visi autobusai, kurie nurodytu laiku yra reisuose, keleivius nuveš iki Kalniškės arba Autobusų stoties stotelių.

 

Primename, kad nuo šios savaitės visuose Alytaus miesto autobusuose sumontuoti rankų dezinfekavimo skysčiu užpildyti dozatoriais, kuriais gali naudotis kiekvienas keleivis. Autobuso vairuotojams suteiktos papildomos dezinfekavimo priemonės. Visas viešasis transportas nuolat dezinfekuojamas kiekvieno maršruto pradinėje ir galinėje stotelėse.

 

Prašome gyventojų viešuoju transportu naudotis tik būtiniausiais atvejais ir laikytis atstumo tarp kartu keliaujančių keleivių.

 

 Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/.

 

 Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai