Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prie Alytaus pusmaratonio mažiausiai trims metams prisijungia generalinis rėmėjas UAB „Svenheim“!

VšĮ Alytaus maratonas informacija  •    •  10:28, 2022-04-13
Iš kairės: P. Tamulynas, D. Grybauskas.
VšĮ Alytaus maratonas nuotr.

Masinių bėgimo renginių organizatorius VšĮ Alytaus maratonas pasirašo trijų metų bendradarbiavimo sutartį su tarptautine įmone UAB „Svenheim“, turinčia daugiau nei 200 darbuotojų, iš kurių daugiausia – alytiškiai. Tai yra organizacija, kuri orientuojasi į verslo plėtros perspektyvą ir vadovaujasi pagarba ir dėmesiu darbuotojams, sąžiningumu, patikimumu ir geranoriškumu versle.

 

„UAB „Svenheim“ padės įstaigai Alytaus maratonas organizuoti ne tik pusmaratonį, bet ir visus kitus „Prasibėgam“ bendruomenės organizuojamus renginius. Be to, generalinio rėmėjo vardu vadinsis ir pats Alytaus pusmaratonis – „Svenheim Alytaus Pusmaratonis“. Naujojo partnerio pagalba Alytaus pusmaratonis sužibės naujomis spalvomis: atsiras daugiau naujovių dalyviams, pagerės bendra renginio kokybė“, – pažymi VšĮ Alytaus maratonas direktorius Povilas Tamulynas.

 

„Esame socialiai atsakinga įmonė, kuri nori plėsti savo bendruomeniškumo tradicijas prisijungdama prie viešųjų renginių Alytaus mieste. Labai džiaugiamės, kad tapome sparčiai tobulėjančio ir gausėjančio Alytaus pusmaratonio partneriais“, – teigia Darius Grybauskas, UAB „Svenheim“ direktorius.