Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 405

Po Alytų skraidęs „Audi“ su brangiu kroviniu įstrigo žvyrkelyje

alytusplius.lt inf.  •    •  10:29, 2019-11-02
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

41 400 eurų. Tokios vertės krovinį gabenęs jaunas vyras nesėkmingai bandė pasprukti nuo Alytaus policijos. Miesto gatvėmis penktadienio, lapkričio 1-osios, rytą paskraidęs „Audi A6 Allroad“ buvo priverstas „nusileisti“ Alytaus rajono žvyrkelyje.

 

Įtarimų sukėlusį automobilį mieste patruliavę policijos pareigūnai Santaikos gatvėje pastebėjo apie 8 val. ryto ir nusprendė sustabdyti jį patikrinimui. Tačiau „Audi“ nepakluso reikalavimui sustoti ir dideliu greičiu nulėkė tolyn.

 

Miesto gatvėmis prasidėjo jo gaudynės. „Audi“ lekiant link Statybininkų gatvės pasijungė dar vienas policijos ekipažas, blokavęs bėgliui kelią, tačiau pastarajam pavyko pasprukti ir ištrūkti iš miesto.   

 

Tačiau netrukus pareigūnų persekiotas automobilis buvo rastas Alytaus rajone, Kaniūkų kaime, čia esančio žvyrkelio pabaigoje.

 

Pasitelkus į pagalbą kinologus netoli įvykio vietos buvo rastas 22 metų jaunuolis, kuris buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Neatmetama, kad automobilyje jis galėjo būti ne vienas, tačiau daugiau asmenų kol kas nerasta.

 

„Audi” viduje aptikta 30 paketų, kuriuose buvo akcizais apmokestinamos prekės. Pirminiais duomenimis, juose buvo 12 000 cigarečių pakelių, kurių vertė - 41 400 eurų.

 

Alytaus policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra