Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pažinčių ieškančio vyro žinutė nustebino alytiškę: pateikė eilę reikalavimų ir konkretų pasiūlymą

AlytusPlius.lt inf.  •    •  8:17, 2023-03-03
Iškarpa iš vienos gautų žinučių.

„Kai ieškai antrosios pusės, matyt, tenka išbandyti visokias priemones“, - teigia AlytusPlius.lt redakcijai laišką atsiuntusi alytiškė. Ji panoro viešai pasidalinti žinute, kurią atsitiktinai gavo iš nepažįstamo vyro facebook socialiniame tinkle.

 

„Vieną vakarą į Messenger programėlę gavau žinutę. Žiūriu, rašo kažkoks nepažįstamas vyras, kurio mano draugų sąraše nėra. Perskaičius supratau, kad vyriškis turbūt tą pačią žinutę siunčia daugybei atsitiktinai pasirinktų moterų, tikėdamasis, kad galbūt juo susidomės. Na, bet reikalavimų sąrašas išties ilgas…“, - sakė alytiškė.

 

Moteris teigė, kad pažinčių ieškotojas labai vaizdžiai apibūdino ir save, nieko neslėpdamas nurodė, kad yra teistas. 

 

Pateikiame žinutės tekstą:

 

„Susipažinčiau su įdomia, veiklia, verslia, tvarkinga, darbščia, komunikabilia, išsiauklėjusia, inteligentiška, raštinga,  charizmatiška, prisižiūrinčia save, mėgstančia tvarką ir namų jaukumą, turinčia moterišką figūrą ir moterišką išvaizdą dama  30-45 metų. Mano nuomone moteris turi skirtis nuo vyro ne tik išvaizda bei kūnu, bet ir elgesiu. Gali rūkyti ir keiktis. Apie save: 183, 55, Lietuvoje gyvenu 10 metų, 20 metų praleidau Rusijoje, turiu du suaugusius vaikus (gyvena Maskvoje), alkoholį vartoju, rūkyti moku, narkotikų nebandžiau, mėgstu tvarką bet nesu tvarkingas, mėgstu skanų maistą, nors valgau viską, maisto pats gaminti nemoku  išskyrus neskanią kiaušinienę,  teistas, kalėjęs, nereligingas, netaupus, paniškai nemėgstu eilių parduotuvėse, vairuoju netvarkingai,  nemėgstu vėluojančių ir meluojančių, imponuoja pažintys su įdomiais žmonėmis, esu bendraujantis, knygų neskaitau, filmų nežiūriu, vienatvė mano priešas, truputį draugauju su humoru. Pasimatyti galima <….>“.

 

Žinutės pabaigoje vyras buvo nurodęs tikslų adresą, kur jį galima rasti iš anksto suderinus laiką. Taip pat buvo įvardinta, kad galima susitikti ir Vilniuje ar Kaune, bei pateiktas telefono numeris.

 

„Na, vyrui 55 metai, bet ieško nuo 30 iki 45 metų…Matyt, žvalgosi į jaunesnes“, - svarstė žinutės sulaukusi alytiškė.

 

Įdomu tai, kad vyras, net ir nesulaukęs jokios reakcijos, po kelių dienų atsiuntė dar ir kitą žinutę, kur jau siūlė konkretų susitikimą pajūryje:

 

„Įdomią, linksmą, tvarkingą, laisvą moterį pakviesčiau praleisti trijų dienų atostogas Lietuvoje, prie jūros. Pageidautina nerūkanti arba rūkanti mažai, saikingai vartojanti alkoholį, mėgstanti skaityti knygas (knygų tikrai neskaitysim), mokanti skaniai gaminti maistą, mintinai žinanti daug eilėraščių, iškalbi, turinti gebėjimą klausyti, ramaus charakterio, kalbanti lietuviškai, kad miegotų ne daugiau kaip 8 valandas. Gali gyventi bet kurioje Lietuvos vietoje“.

 

Istorija pasidalinusi alytiškė teigė, jog nepažįstamo vyro pasiūlymai jos nesudomino. Be to, ji yra ištekėjusi.

 

„Su vyru tiesiog smagiai pasijuokėme. Nepažįstamajam linkiu surasti savo antrąją pusę, o moterims – atsargiai reaguoti į tokius pasiūlymus. Trijų dienų atostogos pajūryje su nepažįstamu vyru gali tapti pavojinga rizika“, - nuomonę dėstė Alytaus gyventoja.