Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Patikima, sąžininga, veikli – tavo miesto komanda: mažiau kalbų, daugiau darbų!

  •    •  9:56, 2023-02-22
Tavo miesto komanda: mažiau kalbų, daugiau darbų!

Mieli, alytiškiai, kovo 5 d. Jūs išrinksite merą ir žmones į miesto tarybą, kurie jus atstovaus sekančius ketverius metus. Pasirinkimas didelis ir tik jūs galite nuspręsti, kas ne tik gali ir nori, bet ir sugebės tinkamai atstovauti jus.

 

Esu vienas aktyviausių tarybos narių, siūlantis sprendimus, įgyvendinęs ne vieną idėją, kaip pvz.: sveikatai palankios mitybos vaikams Alytaus darželiuose pritaikymas, Vasaros kino teatro Jaunimo parke iniciatyva, Lietuvybės centro įsteigimas, Alytaus sporto klubų finansavimo tvarka,  „FAB LAB“ inžinerinių kūrybinių dirbtuvių įkūrimas mokyklose ir kt.

 

Kandidatas į Alytaus miesto merus Andrius Jučas.

 

Į miesto tarybą esu renkamas jau dvi kadencijas ir turiu reikiamos patirties atstovauti jus ir vadovauti miestui. Čia augau, sukūriau šeimą ir puikiai jaučiu miesto pulsą, žinau kiekvieną gatvę ir mikrorajoną. Alytus yra puikus miestas gyventi, dirbti, auginti vaikus ir leisti laisvalaikį. Be abejo yra ir iššūkių, kuriuos žinom, suprantam ir turime programą, ką reikia pakeisti, pagerinti. Vienus svarbiausių prioritetų matau:

 

  • Naujų gerai apmokamų darbo vietų pritraukimas

 

  • Eilių pas gydytojus sumažinimas iki ne didesnių kaip 2-4 savaičių, o medicinos darbuotojams konkurencingi atlyginimai

 

  • Sporto maniežo statyba ir stabili parama sporto klubams garsinantiems Alytų

 

  • Kvartalinė renovacija su atsinaujinančios energetikos sprendimais. Renovacija centrinei miesto daliai, kad taptų patraukli ir miestiečiams, ir turistams

 

  • Didesnis dėmesys ir finansavimas kultūrai

 

Taip pat noriu pristatyti mūsų komandos pirmąjį dešimtuką, kurį sudaro kultūringi, išsilavinę mylintys Alytų ir pasiruošę prisiimti atsakomybę žmonės:

 

 

2. Povilas Labukas – 2021-2027 m. ES finansavimo laikotarpis reikšmingai pakeis Alytaus miesto veidą, tiek kokybine, tiek vizualine prasme. Šioje kadencijoje padėjome pagrindus šio finansavimo laikotarpio teikiamai naudai. Jau šiandien parengti reikšmingi mūsų miesto bendruomenei projektai, kurių įgyvendinimas privalo būti paremtas ne populistiniais, bet tvaraus ir atsakingo organizavimo principais, užtikrinamu bekompromisiu skaidrumu. Esu įsitikinęs, jog būtent mūsų komanda, kuri ir formavo daugelio projektų įgyvendinimo uždavinius, yra tas dėmuo, leisiantis užtikrinti aukščiausius standartus.

 

3. Gintarė Minsevičiūtė Balynienė - AJKVB Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus vedėja, LR Seimo nario padėjėja. Alytus yra šeštas pagal dydį Lietuvos miestas, bet, labai gaila, kad neturime modernios, viename pastate įsikūrusios bibliotekos. Manau, atėjo laikas ir Alytuje pastatyti naują, erdvę ir modernią biblioteką.

 

4. Vytas Jazepčikas – Nusipelnęs Lietuvos gydytojas. Vieną didžiausių iššūkių matau, kad mūsų S. Kudirkos ligoninė taptų pilnaverte regionine ligonine, su plačiu paslaugų spektru, gydytojams ir personalui būtų užtikrintas konkurencingas atlyginimas, o gyventojai kuo greičiau gautų paslaugas.

 

 

5. Šarūnas Klėgeris – Alytaus Muitinės terminalas, Alytaus kempingas ir didžiausios miesto gatvių transformacijos ir rekonstrukcijos – tai, ką atidaviau vietai, kurioje gyvenu, būdamas vicemeru, atsakingu už infrastruktūrą, investicijas ir verslo plėtrą! Prašau palaikymo tęsti pradėtus darbus! Stabilus, augantis ir aktyvus – Alytus!

 

6. Sigitas Naruševičius – Alytaus kolegijos direktorius, teisės magistras. Esu parengęs 5 mokslinius straipsnius. Tiek studentams, tiek miesto bendruomenės nariams teikiu teisines konsultacijas. Dėsiu pastangas, kad koleginio sektoriaus pertvarkos rezultate Alytaus kolegijoje atsirastų universitetinės studijos, kurios sustabdytų jaunų žmonių nutekėjimą iš mūsų miesto.

 

 

7. Valė Gibienė – Kultūra yra tautos gyvasties pagrindas. Ji turi būti finansuojama ne tik tada, kai miestas tampa Lietuvos kultūros sostine!

 

8. Silvija Peštenienė – Pedagogė (matematika, švietimo vadyba). Rytdienos Alytaus miesto švietimo įstaigos – atviros kaitai ir inovacijoms, puoselėjančios tarimosi kultūrą, kuriančios įtraukią fizinę ir emocinę aplinką kiekvieno vaiko mokymosi sėkmei, aprūpinant mokytojus kokybiškomis darbo, metodinėmis priemonėmis, užtikrinant nuolatinį jų kompetencijų tobulinimą, teikiant visą vaikams reikalingą švietimo pagalbą.

 

9. Vilma Krušnienė – Man rūpi Alytus ir jo žmonės. Todėl kviečiu kurti ateitį kartu. Daug metų dirbu Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje, dalyvauju rengiant Skyriaus renovacijos ir plėtros projektą. Aktyviai sieksiu pritraukti kuo daugiau medicinos specialistų ir motyvuojančio visų medicinos darbuotojų darbo užmokesčio.

 

10. Meilė Platūkienė – Pedagogė (etika, LŠDPS Alytaus miesto susivienijimo pirmininkė). Reikia keisti požiūrį į švietimą, nes tai yra investicija į ateitį, ne tik viską matuoti per finansinę prizmę. Neužtenka stebėti ateities švietimo tendencijų, mūsų užduotis yra jas kurti. Geriausias būdas nuspėti ateitį yra ją sukurti. Reikia kalbėti ne apie tai, kas bus ateityje, o apie tai, kaip mes ją kursime. Visos žalios ekonomikos, inovatyvios ekonomikos ir visos kitos vertės negali būti sukuriamos be išsilavinusių asmenų, kurių reikia ekonomikos poreikio kiekybiniu ir kokybiniu mastu.

 

Visą mūsų komandą ir programą galite rasti: https://tslkdalytus.lt/

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų PK rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr.014

Komentarų nėra