Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Partizano dukra. Sovietų simbolikos garbintojas nubaustas!

Seimo narė Angelė Jakavonytė  •    •  11:20, 2024-02-29
Šį asmenį policija nubaudė administracine bauda.

Prieš mėnesį dalinausi naujiena apie rusakalbį vatniką, kuris, pasipuošęs naujutėliu šaliku su pagrindine sovietų sąjungos emblema - pjautuvu ir kūju – bei kitais sovietiniais simboliais, išdidžiai įėjo į ligoninės patalpas ir lėtai praėjo pro eilėje stovinčius pacientus, demonstruodamas savo aprangą. Nedelsiant kreipiausi į Vilniuje esančios ligoninės administraciją ir policiją.

Seimo narė Angelė Jakavonytė.

Gavau atsakymą iš policijos - pažeidėjas nubaustas 150 Eur administracine bauda. Nors už sovietinių simbolių naudojimą asmenys baudžiami, bet tokiems ,,didžiojo brolio" statusą įžūliai demonstruojantiems veikėjams, kurie pamiršo, kad jau trisdešimt ketvirtus metus gyvena nepriklausomoje Lietuvoje, tai nė motais. 

 

Policijos atstovas informavo, kad 2023 metais Lietuvoje pradėta 430 administracinių teisenų pagal ANK 524 str. dėl draudžiamos simbolikos. Tai signalas ir priminimas visiems, pasiklydusiems laike, kad Lietuva yra nepriklausoma valstybė, o sovietiniai okupantai iš Lietuvos seniai išvyti. O tuos, kurie dar tebesvajoja apie sovietų laikus ar net norėtų, kad Lietuvą mindytų sovietų čebatai, raginame krautis lagaminą!

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai