Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Paaiškėjo, kas tapo Alytaus konservatorių kandidatu į merus

AlytusPlius.lt inf.  •    •  17:28, 2022-09-11
V. Jazepčikas, A. Jučas ir P. Labukas.

Sekmadienį vyko visuotinis Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus skyriaus susirinkimas. Vienintelis svarstytas klausimas - dėl kandidato į merus, 2023 metų pavasarį vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.

 

Buvo žinomi trys kandidatai: dabartinis vicemeras Povilas Labukas, tarybos nariai Vytas Jazepčikas ir tarybos narys, frakcijos pirmininkas Andrius Jučas.

 

Vis tik visuotinio susirinkimo metu P. Labukas ir V. Jazepčikas savo kandidatūras atsiėmė. „Remiame Andriaus Jučo kandidatūrą ir atsiimame savąsias. Tiek valstybėje, tiek mūsų savivaldybėje yra nemažai iššūkių, todėl kaip niekad reikalingas vieningumas“, - teigė politikai.

 

Pareiškus apie kandidatūrų atsiėmimą, už A. Jučą vieningai balsavo visi bene 100 susirinkime dalyvavusių partijos narių. 

 

A. Jučas kandidatu į merus tapo pirmą kartą. 2016 - aisiais buvo kandidatas į Seimą, o dabar tapo Alytaus konservatorių lyderiu artėjančiuose 2023 metų savivaldos rinkimuose.

 

„Tai tikrai didelė atsakomybė ir esu dėkingas kolegoms, kurie atsiėmė savo kandidatūras bei išreiškė palaikymą man. Taip pat dėkoju visam skyriui, kurie suteikė galimybę atstovauti juos.  Rinkimai yra toks metas, kai turi atsiskaityti rinkėjams, ką esi nuveikęs, kokius toliau iššūkius planuoji, o jų yra nemažai. Apie laukiančius iššūkius ir nuveiktus darbus neišvengiamai pakalbėsime artimiausioje ateityje, o šiandien noriu pasidžiaugti skyriaus vienybe ir susitelkimu bendram darbui. Mūsų komanda tuo ir stipri, kad nesame vieno asmens partija, o gebame pasidalinti atsakomybėmis, suremti pečius bendram darbui",  - AlytusPlius.lt komentavo A. Jučas.

 

Šių metų rugsėjo 1 d. įsigaliojęs Rinkimų kodeksas numato, kad eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai visose savivaldybėse rengiami vienu metu ne anksčiau kaip prieš 2 mėnesius ir ne vėliau kaip prieš vieną mėnesį iki savivaldybių tarybų narių, merų įgaliojimų pabaigos. 

 

Eilinius savivaldybių tarybų ir merų rinkimus siūloma skelbti 2023 m. kovo 5 d.