Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Netikėtas radinys mėsoje alytiškę atbaidė nuo vakuumuotų pakuočių

Raimonda Andriulionytė  •    •  12:35, 2019-08-01
Pirktoje mėsoje alytiškiai rado adatą.
Skaitytojos nuotr.

Skanios vakarienės besitikėjusiai alytiškių šeimai po netikėto radinio parduotuvėje pirktoje mėsoje tą vakarą valgyti jau nesinorėjo. Kiaulienos mentėje alytiškiai aptiko įstrigusią kone šešių centimetrų ilgio adatą. Apie netikėtą radinį mėsą pirkusi moteris nieko nelaukdama pranešė ją gaminusiai įmonei, kurios pavadinimas buvo nurodytas ant pakuotės.

 

„Mėsą vakuuminėje pakuotėje pirkau Pirmajame Alytuje esančiame prekybos centre. Vyras anksčiau nei aš grįžo iš darbo ir norėjo paruošti mėsą plovui. Ir mėsos gabale rado tą adatą“, - pasakojo alytiškė, radinio nuotraukomis pasidalinusi ir socialiniame tinkle.

 

Tokiu radiniu nemaloniai nustebintą šeimą, maloniai nustebino mėsos gamintojos „Krekenavos agrofirmos“ reakcija į šią situaciją – ji buvo labai geranoriška.

 

„Nusiunčiau jiems nuotraukas. Įmonės atstovė atsiprašė, apgailestavo, kad taip nutiko, ir patirtą nuostolį žadėjo kompensuoti kitais gaminiais“, - sakė alytiškė.

 

Kaip jai aiškino įmonės atstovai, adata mėsoje galėjo patekti dėl gamybos linijoje buvusio gedimo. Po jo pakuotės buvo tikrinamos metalo detektoriumi ir kelios netinkamos „nepraėjo“. Kol kas neaišku, kaip alytiškių įsigyta pakuotė galėjo patekti į prekybą ir patikrinimo metu nebuvo užfiksuota kaip netinkama.

 

„Gyvenime visko pasitaiko. Aišku, daugiau jau mėsos vakuuminėje pakuotėje pirkti nenorėsiu, bet džiaugiuosi, kad įmonė į pirkėją pažiūrėjo geranoriškai. Svarbiausia, pripažinti klaidas. Adata bus siunčiama įmonei. Bus tiriama, dėl kokios priežasties ji kartu su mėsa atsidūrė prekyboje“, - teigė alytiškė.

 

Žurnalistei su „Krekenavos agrofirma“ nurodytu telefono numeriu susisiekti nepavyko.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra