Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nelaimė sukrėtė visą Lietuvą: avariją sukėlė BMW važiavę nepilnamečiai, žuvo policininkas

Naujienų portalo tv3.lt informacija  •    •  11:35, 2023-11-10
Iš įvykio vietos.
Broniaus Jablonsko nuotr./tv3.lt

Penktadienio rytą Trakų rajone įvykęs skaudus eismo įvykis sukrėtė visą Lietuvą. 
 

Kaip skelbia tv3.lt, pranešta, kad Rūdiškėse, susidūrus „Volkswagen“ ir BMW markių automobiliams žuvo žmogus. 
 

Aiškėja, kad žuvo „Volkswagen“ vairavęs Trakų rajono policijos pareigūnas, o avariją sukėlė su BMW važiavę nepilnamečiai.  „Nukentėjo visi BMW automobilyje buvo nepilnamečiai – 2008, 2008, 2009 ir 2009 metų gimimo“, – BNS sakė Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja.  Pirminiais duomenimis, avarija įvyko po to, kai su BMW šalutiniu keliu važiuodami nepilnamečiai nepraleido pagrindine gatve važiuojančio  „Volkswagen“ automobilio. Be to, šalutiniame kelyje, kuriuo važiavo BMW, yra ženklas „Stop“, kuris reiškia, kad transporto priemonė privalo sustoti ir įsitikinti, kad pagrindiniu keliu neatvažiuoja jokia transporto priemonė. 
 

Po susidūrimo BMW nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į namą. Atvykus tarnyboms šalia automobilio buvo rastas negyvas žmogus. Žuvo su „Volkswagen“ važiavęs Trakų rajono policijos pareigūnas. 

 

„Žuvusysis – Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų policijos komisariato pareigūnas, gimęs 1970 metais“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

 

Kaip ryte naujienų portalą tv3.lt informavo policija, Ismonių ir Statybininkų gatvių sankryžoje, apie 7.18 val., susidūrė BMW X5 ir „VW Carvelle“. Vienas iš eismo dalyvių žuvo, dar du žmonės buvo sužeisti. Apie įvykį buvo informuotos visos tarnybos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba naujienų portalą tv3.lt informavo, kad avarijos metu BMW atsitrenkė į namą. Atvykus ugniagesiams avarijos vietoje buvo rastas negyvas žmogus, jis buvo iškritęs iš transporto priemonės. 

 

Broniaus Jablonsko nuotr./tv3.lt.

 


 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai