Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nelaimė Rūtų gatvėje: automobilis susidūrė su paspirtuku važiavusia moterimi

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:29, 2023-06-09
Iš įvykio vietos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Penktadienį popiet policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba sulėkė į Rūtų gatvę. Buvo pranešta, kad čia automobilis „Volvo“, ties šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja, partrenkė paspirtuku važiavusią moterį.

 

Pagalbą iškvetęs pranešėjas teigė, kad moteris sužeista, jai kraujuoja iš burnos. Atvykus medikams, paspirtuko vairuotoja buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Aplink matėsi kraujo dėmės. Pats paspirtukas buvo po „Volvo“ automobiliu.

 

Įvykio vieta buvo aptverta STOP juosta,  bluokuotas pravažiavimas į Rūtų gatvę.

 

Įvykio vietoje kalbintas „Volvo“ vairuotojas tvirtino, kad patyrė šoką. Jis teigė, kad nuo Naujosios gatvės suko Rūtų gatvės link, kai pėsčiųjų ir dviračių taku dideliu greičiu (nuo prekybos centro „Jotvingis“ pusės) atvažiavo paspirtuko vairuotoja ir tiesiog rėžėsi į automobilio šoną.

 

Vairuotojas tvirtino, kad nuo kalno atvažiavusi moteris net nepristabdė. „Baisu, kaip šitaip važinėja paspirtukininkai. Tiesiog „įšoka“ į kelią“. Ne tik jaunimas, bet pasirodo ir suaugę žmonės taip važinėja“, - nuogąstavo vairuotojas.

 

Nukentėjusi ir į ligoninę išvežta moteris yra 46 metų amžiaus.

 

Beveik tuo pačiu metu dar vienas paspirtuko vairuotojas buvo partrenktas ir Naujojoje gatvėje. Įvykio aplinkybės tikslinamos.