Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Naujovė prie įvažiavimo į ligoninę – netrukus pradėsiantis veikti parkomatas

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:25, 2023-11-06
Prie ligoninės netrukus pradės veikti parkomatas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Prie pagrindinio įvažiavimo į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę čia besilankantys pacientai pastebėjo naujovę – įrengtą parkomatą. Tiesa, jis dar neveikia, bet alytiškiams jau kyla klausimų: ar automobilių stovėjimas vidinėje ligoninės aikštelėje bus apmokestintas?

 

„Vidinė aikštelė yra skirta ligoninės darbuotojų automobiliams. Tačiau vis dažniau sulaukdavome nemažai nusiskundimų, kad ankstyvą rytą atvykus į darbą, aikštelė jau užstatyta transporto priemonėmis, o darbuotojams vietų nėra. Čia automobilius neribotą laiką statydavo ir aplinkinių namų gyventojai, kiti asmenys, tad ieškojome išeities, kaip šią problemą išspręsti“, - sakė Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigas einantis gydytojas-chirurgas Svajūnas Žukauskas.

 

Anksčiau prie pagrindinio įvažiavimo  į ligoninę veikdavo senasis užtvaras, bet pastaruoju metu jis savo funkcijos neatlikdavo. Sistema paseno, nusidėvėjo ir ją remontuoti buvo netikslinga.

 

Tad prie įvažiavimo jau įrengtas naujas užtvaras, įdiegta moderni sistema, kuri valdys jo veikimą, pastatytas parkomatas. Darbuotojai savo automobilius minėtoje aikštelėje ir toliau galės statyti nemokamai, o visi kiti čia palikti transporto priemones nemokamai galės iki valandos laiko. Kiek „parkavimas“ kainuos norintiems stovėti ilgiau nei valandą – kol kas nežinoma, nes dar viskas derinama. Tačiau tikimasi, kad nauja sistema pradės veikti jau šį mėnesį.

 

„Kai viskas bus pilnai paruošta, apie tai informuosime ir atvykstančius. Tikimės, kad tokiu būdu pavyks išspręsti vietų stygiaus darbuotojams klausimą. Be to, kartais mašinos aikštelėje būdavo užstatomos taip, kad ir greitosios medicinos pagalbos automobiliams, aptarnaujančiam transportui būdavo sunku pravažiuoti, o šiuo atveju – operatyvumas labai svarbu. Primename, kad pacientai, jų artimieji visuomet nemokamai automobilius gali pasistatyti erdviose Vakaro gatvės pusėje esančiose stovėjimo aikštelėse“, - komentavo S. Žukauskas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai