Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Naujas prekybos centras atidarytas: vieni kantriai palaukė, kiti veržėsi nieko nepaisydami

Raimonda Bernatavičienė  •    •  8:58, 2023-02-09
Eilėje laukiantys žmonės.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytuje ketvirtadienio rytą duris atvėrė antrasis „Lidl“ prekybos centras. Dar likus pusvalandžiui iki atidarymo, nedidelė grupelė žmonių jau pradėjo būriuotis eilėje prie parduotuvės. O artėjant 8 val., alytiškių pradėjo sparčiai daugėti, ir prie prekybos centro nusidriekė ilga eilė. Saugumą ir tvarką prie durų užtikrino apsaugos darbuotojai, prie parduotuvės budėjo ir policijos pareigūnai.

 

Į atidarymą atvyko ir juostelę kartu su „Lidl Lietuva“ atstovais kirpo ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Taip pat apsilankė ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė.

 

 

„Mes puikiai prisimename šitą teritoriją, kokia ji buvo prieš metus, ir matome, kaip viskas dabar pasikeitė. Tikiuosi, ji ir toliau gražės, keisis, ir galbūt bus daugiau žalumos. Noriu palinkėti, kad besirūpindami klientais ir savo darbuotojais, nepamirštumėte ir miesto, kuriame įsikūrėte. Tikimės, būsite mūsų miesto partneriais“, - kalbėjo meras N. Cesiulis.

 

 

Vos perkirpus simbolinę atidarymo juostelę, arčiausiai įėjimo buvę žmonės ėmė vienas per kitą veržtis į parduotuvę. Apsaugos darbuotojas jų primygtinai prašė stoti į eilę ir palaukti, tačiau to paisė ne visi.

 

Vieni eilėje laukė su vežimėliais, kiti – be jų. Žmonės teigė, kad įdomu apsižvalgyti naujojoje parduotuvėje, dar kiti tvirtino, jog atidarymo dieną tikisi nuolaidų, kuriomis pasinaudos.

 

VIDEO iš atidarymo žiūrėkite čia: https://youtu.be/OdMSs5ME9A4