Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 788

Mokiniai, tėvai ir mokytojai gaus daugiau psichologo konsultacijų

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  17:06, 2019-07-11
Mokiniai, tėvai ir mokytojai gaus daugiau psichologo konsultacijų.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Keliose Alytaus rajono mokyklose bus teikiama papildoma psichologinė pagalba. Ją gaus ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei tėvai, kad pagerėtų ugdymo, mokymosi sąlygos, bendras mikroklimatas.

 

Psichologinė pagalba bus teikiama Alytaus rajono Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijoje ir gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcinio skyriuje, Miroslavo gimnazijoje.

 

Alytaus rajono savivaldybė psichologinės pagalbos teikimo paslaugas įsigijo   įgyvendindama kartu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijomis finansuojamą projektą „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“. Lėšas projektui vykdyti skyrė VšĮ „Europos socialinio fondo agentūra“.

 

„Įgyvendindami projektą siekiame kurti ir palaikyti saugią aplinką mokykloje, sudarant palankias sąlygas mokinių asmenybės ugdymuisi, akademinių pasiekimų gerinimui, mažinant socialinę atskirtį bei sprendžiant iškritimo iš mokyklos problemą – įgyvendinimo“ , – sakė  savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Gabrielė Brazauskienė.

 

Psichologinės pagalbos teikimo Alytaus rajono mokykloms pirkimo konkursą  laimėjo MB „Pagauk“, kuri pakviesta pasirašyti paslaugų teikimo sutartį.

 

Sutarties įgyvendinimo metu iš viso bus suteikta 808 akademinių valandų individualių ir grupinių konsultacijų bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tėvams, mokiniams.  

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra